Orange – nielimitowane rozmowy i SMSy

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Ciekawa, tekstowa reklama Orange. W telewizji jesteśmy oszałamiani aktorami czy wizualizacjami w reklamach, a tymczasem tutaj, Orange postawił na bardzo prosty przekaż, bo tekstowy. No ale, przede wszystkim w reklamie wykorzystał świetny utwór.

Muzyka użyta w reklamie to: Glenna Gasparian – Starts With A Melody

Reklama:

Muzyka do odsłuchania na sound cloud:

Podobne reklamy:
 • Orange – muzyka z reklam co zmienia się z orange i innych

  Orange od jakiegoś czasu w swoich reklamach (m. in. z taryfami pantera, „dziś zmienia się z Orange” itp.) możemy usłyszeć jedną, bardzo przyjemną piosenkę. Utwór z reklamy Orange nosi tytuł: The Mean Pandas – Glimmer i możecie go posłuchać poniżej… Reklama w któej muzyka m. in. została użyta: Muzyka z reklamy orange:
 • Ford Fiesta na gaz – to dopiero okazja

  Reklama zapożyczona z za granicy. Nowy Ford Fiesta na gaz w reklamie, w której dzieje się… Wszystko. Nieco śmieszna, ale przede wszystkim ‚zagmatwana’ reklama… Muzyka użyta w reklamie to: Edward Sharpe & The Magnetic Zeros – Janglin Pobierz utwór z iTunes Reklama: I sam utwór:
 • Nokia Lumia 610

  W telewizji pojawiła się kolejna reklama Nokii z serii Lumia. Tonący producent chwyta się oprogramowania Windows Mobile i reklamuje nowe funkcję, przede wszystkim te społecznościowe w muzycznej reklamie. Utwór użyty w tle reklamy to: The Rapture – In the Grace of your Love Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Reklamy LIDL

Postanowiłem poruszyć ten temat. LIDL swoimi reklamami coraz częściej rzuca się w oko. Za zmianą hasła reklamowego z "LIDL jest...

Zamknij