Orange dla firm – internet w abonamencie

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Najnowsza reklama Orange.

Co słyszymy w tle? Niestety ciężko to określić..
Utwór ten z kolei jest bardzo podobny do Lost! w wykonaniu Coldplay, Muzyka poniżej.

Reklama:

Coldplay – Lost!

Podobne reklamy:
 • Orange – muzyka z reklam co zmienia się z orange i innych

  Orange od jakiegoś czasu w swoich reklamach (m. in. z taryfami pantera, „dziś zmienia się z Orange” itp.) możemy usłyszeć jedną, bardzo przyjemną piosenkę. Utwór z reklamy Orange nosi tytuł: The Mean Pandas – Glimmer i możecie go posłuchać poniżej… Reklama w któej muzyka m. in. została użyta: Muzyka z reklamy orange:
 • Orange – Mapping w Warszawie

  Warto również wspomnieć o reklamie jaką zaprezentował nam Orange (trzeba przyznać lubią rozmach) w Warszawie na ścianie hotelu Novotel Centrum. Wraz z NEWMOTION Studios (odpowiedzialnymi za animacje) oraz Uchostudio (odpowiedzialnym za dźwięk) zaprezentował nam Mapping, którego w rozmiarze XXL, w Polsce chyba jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać. Na Youtube mogliśmy oglądać podobne kreacje z zagranicy (niestety
 • Orange Open

  Reklam Orange w telewizji, jakby przeprowadzić badanie, byłoby chyba najwięcej ze wszystkich marek, oczywiście zaraz za nim uplasowaliby się pozostali operatorzy, tak już jest, że reklam telekomunikacyjnych jest najwięcej… Tym razem reklama usługi Orange Open, czyli korzyści wynikające z połączenia Telekomunikacji Polskiej z marką Orange. Muzyka użyta w reklamie Orange Open to: Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nivea – 100 Lat

Reklama z okazji 100lecia Nivea i muzyka Rihanna - California King Bed Obejrzyj: I posłuchaj:

Zamknij