OLT Express – It will be lovely day

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nareszcie.
Doczekaliśmy się wersji studyjnej ulubionego przez wielu utworu z reklamy linii lotniczych OLT Express.

Pełną muzykę w wykonaniu Gosi Jamroży możecie odsłuchać na sound cloud. Piosenka została stworzona specjalnie na potrzeby reklamy, a że wielu osobom przypadła do gustu, doczekała się pełnej studyjnej wersji!

Z sound cloud możecie tą muzykę także pobrać. Oczywiście w pełni legalnie.

Wcześniej o reklamie pisałem tutaj.

Podobne reklamy:
 • C-Thru ponownie z kampanią – 2012

  Producent marki C-Thru, najprawdopodobniej już zdąrzył zauważyć, że poprzednia reklama została dobrze przyjęta. Podobnie jak rok temu tak i w tym użyto tej samej muzyki. Dla przypomnienia. Muzyka została skomponowana na potrzeby reklamy, w internecie znajdziecie tylko zapętlony fragment piosenki, nie ma wersji studyjnej (jeszcze). Muzykę do utworu skomponował Marcin Macuk, słowa i użyczenie wokalu – Ania Brachaczek. Reklama:
 • Ferrero Rocher – muzyka z reklamy

  W telewizji możecie znowu oglądać reklamę Ferrero Rocher, o której już pisaliśmy dokładnie rok temu, z muzyką prosto od Enyi. Muzyka użyta w tle to oczywiście: Enya – Caribbean Blue Reklama: Muzyka:
 • Volkswagen – Nowy Passat R-Style 2013

  Kolejna wersja Passata ujrzała właśnie światło dzienne. Z tej okazji w telewizji pojawił się spot promujący wersje R-Style. Volkswagen reklamuje się spokojną muzyką ze słowami „got to find the favourite song to sing alone…” Niestety mimo rozszyfrowania słów, nie udało mi się znaleźć jeszcze wykonawcy utworu. Póki co, możecie obejrzeć spot. Reklama:

One Comment

 1. A friend of mine heard soul music in March and instantly became a Jeff Buckey fan. Very sadly she died in May following a car accident and her family had wanted to play Di&do#8217;s lament at her funeral but no recordings seem to be available and the program itself is not available any longer on the BBC website. Any new of recording(s) coming out would be very welcome

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
AXE żel pod prysznic

Axe wznawia emisję swojej popularnej już reklamy pod tytułem "Ulegną nawet anioły". Niedawno, przy okazji artykułu o Lwach z Cannes...

Zamknij