Nutella reklama

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Z cyklu reklam świetnych, niezapominalnych. A Wy, pamiętacie jeszcze tą reklamę?
Przez to, że w muzyce została wykorzystana świetna piosenka Andreas Johnson – Glorious reklama stała się bardzo popularna.

Przypominamy reklamę:

I muzyka z reklamy Andreas Johnson – Glorious do posłuchania:

Podobne reklamy:
 • Motorola Droid RAZR Colors

  Pora wrócić do reklam telefonów, a ich nie brakuje. Pamiętacie jeszcze Motorole? Kiedyś jej telefony były dosyć popularne w Polsce, ostatnio jednak zero informacji o telefonach tej marki. Ale nie za granicą. Na innych kontynentach Motorola reklamuje się i to z ładną muzyką. Muzyka z reklamy: Hesta Prynn – Turn it Gold Reklama: Piosenka:
 • Twix – zrób sobie przerwę

  Pamiętacie reklamę batona Twix pt. „Zrób Sobie przerwę”? Piosenka użyta w reklamie to cover utworu zespołu Roxy Music, a autor muzyki z reklamy i jego cover nosi nazwę: Bryan Ferry – Let’s Stick Together Reklama: Muzyka:
 • Coca-cola – Diet Coke w pracowni

  Dietetyczna Cola reklamuje się właśnie tak. Myślę, że przekaz trafia w szczególności do niezależnych kobiet, no ale oczywiście najbardziej oglądanie reklamy umila nam muzyka. Myśl, że warto ją sobie przypomnieć, bo choć piosenka znana, to nie każdy musi o niej pamiętać. Tak więc przypominamy: Panic! At the Disco – Ready to Go reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Muzyka z filmu Piraci z Karaibów

Tym razem dla odmiany muzyka z filmu... Ta muzyka również zasługuje an uwagę, mimo, że nie jest z reklamy. Jednak...

Zamknij