Nokia – to właśnie Lumia

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Wydaje się, ze Nokia wstaje po nie lada kłopotach. Firma była w słabej kondycji, od czasu kiedy przegrała wyścig ze smartfonami. Ale czas na powrót – Lumia ma obudzić śpiącą trochę markę. Zobaczymy jak będzie, tym czasem Nokia się reklamuję. Po ostatniej wpadce w reklamie, tym razem coś mniej skomplikowanego, ale za to z całkiem ciekawą muzyką.

Utwór użyty w reklamie to: Creep – You feat. Nina Sky (Robert Koch Remix)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Nokia Lumia 920

  Dzisiaj, oglądając coś na YouTube natknąłem się na reklamę nowej Lumii 920 od Nokii. Koncern choć podupada to chyba jednak ciągle walczy i nie poddaje się. W nowej reklamie użyto: Creep feat. Nina Sky – You (Robert Koch Remix) Reklama: Muzyka:
 • Nokia Lumia 920 – Nowa definicja fotografii

  Kolejna reklama Nokii, tym razem model Lumia 920, w którym ma nas zaskoczyć prawie 9-cio mega pixelowy aparat, który robi dobre zdjęcia nawet w nocy. Niestety nie miałem możliwości go przetestować, ale za to reklama zwraca na siebie uwagę. Czysta z mocnym brzmieniem w tle. Muzyka użyta w reklamie to: Creep – You feat. Nina Sky
 • Nokia Lumia 800 – piosenka z reklamy

  Premiera nowej Nokii już 4 Lutego, a to reklama z oficjalnego profilu Nokia na YT, zapowiadająca premierę. Tym razem Nokia mile mnie zaskoczyła, muzyka z reklamy jest po prostu świetna! do odsłuchania niżej. Piosenka użyta w reklamie: Totally Enormous Extinct Dinosaurs – Garden Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka: Mp3:

One Comment

 1. Daria

  Jak ściągnąc tylko ten urywek piosenki ? Potrzebny mi na dzwonek:((

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Röyksopp – Remind Me

Röyksopp zawsze w formie. Gratka dla fanów gatunku, a przy okazji ciekawy motyw do reklamy. Röyksopp - Remind Me

Zamknij