Nokia Lumia 920 – Nowa definicja fotografii

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kolejna reklama Nokii, tym razem model Lumia 920, w którym ma nas zaskoczyć prawie 9-cio mega pixelowy aparat, który robi dobre zdjęcia nawet w nocy. Niestety nie miałem możliwości go przetestować, ale za to reklama zwraca na siebie uwagę. Czysta z mocnym brzmieniem w tle.

Muzyka użyta w reklamie to: Creep – You feat. Nina Sky (Robot Koch Remix)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Nokia Lumia 920

  Dzisiaj, oglądając coś na YouTube natknąłem się na reklamę nowej Lumii 920 od Nokii. Koncern choć podupada to chyba jednak ciągle walczy i nie poddaje się. W nowej reklamie użyto: Creep feat. Nina Sky – You (Robert Koch Remix) Reklama: Muzyka:
 • Nokia – to właśnie Lumia

  Wydaje się, ze Nokia wstaje po nie lada kłopotach. Firma była w słabej kondycji, od czasu kiedy przegrała wyścig ze smartfonami. Ale czas na powrót – Lumia ma obudzić śpiącą trochę markę. Zobaczymy jak będzie, tym czasem Nokia się reklamuję. Po ostatniej wpadce w reklamie, tym razem coś mniej skomplikowanego, ale za to z całkiem
 • TUI – zima 2012/2013 reklama

  Reklama ofery First Minute, biura podróży TUI, w telewizji pojawia się rzadko, ale kiedy już się pojawi, od razu zwraca na siebie uwagę. W reklamie użyto ciekawej muzyki klubowej. Tytuł utworu z tła to: Daniel Christopher O’Donnell Smith, Jon Dix – Bubbles On Bubbles Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jeep Grand Cherokee 2014

Kolejna reklama najnowszego modelu Jeepa Grand Cherokee, ze świetną muzyką w tle. Oglądać takie reklamy, to sama przyjemność, niestety akurat...

Zamknij