Nokia Lumia 1020

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Przykład reklamy, która dzięki muzyce jest na prawdę dobra, gdyby nie dobrze dobrany utwór, mógłby powstać niezły potworek, a tak, mamy coś ciekawego.
Muzyka z reklamy to niby pop, niby alternatywa, co dokładnie, ciężko określić, ale wpada w ucho.

Gdybyście kiedyś dojrzeli reklamę nowej Nokii Lumii 1020 i szukali muzyki z reklamy to: The Colourist – Little Games

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Nokia Lumia 920

  Dzisiaj, oglądając coś na YouTube natknąłem się na reklamę nowej Lumii 920 od Nokii. Koncern choć podupada to chyba jednak ciągle walczy i nie poddaje się. W nowej reklamie użyto: Creep feat. Nina Sky – You (Robert Koch Remix) Reklama: Muzyka:
 • Deichmann – Graceland 2013

  Nowa kolekcja marki Graceland w sklepach Deichmann jak zwykle, podobnie jak w poprzednich latach, ze świetnym podkładem muzycznym w tle. Reklamę ogląda się z przyjemności, a gdybyście szukali muzyki z reklamy, tytuł utworu to: Felix Cartal – Tonight (feat. Maja Ivarsson from The Sounds) Reklama: Muzyka:
 • Nokia – Lumia 925

  Jak informuje producent zdjęcia w nocy nie powinny być problemem w nowej Lumii 925. Nokia chyba zaczyna wracać do starych nawyków, zamiast wypuścić jeden, dwa modele telefonu, które za to będą dobre, zaczyna się rozdrabniać – to już chyba 3 model prezentowany w tym roku. Muzyka użyta w reklamie: alt-J – Fitzpleasure Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Volvo V70 – znowu w trasie

Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje...

Zamknij