Nissan Niedźwiedź Polarny

Tą reklamę chciałem umieścić ze względu na jej merytorykę. To właśnie w taki sposób według mnie powinno się reklamować auta elektryczne.

Natomiast muzyka jaką Nissan użył w tej reklamie to: Jonathan Elias – Meltdown

Reklama:

Niestety dokładnie tego utworu nie mogłem znaleźć on line, ale jest inna, utrzymana w podobnym klimacie muzyka Jonathana Eliasa – Crossing River:

Podobne reklamy:
  • WOŚP 20. finał – Play dla Wielkiej Orkiestry

    Na XX. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotował się również operator komórkowy Play, który reklamuje 20. już finał orkiestry. Linka do reklamy jeszcze niestety nie znaleźliśmy, ale znamy piosenkę z reklamy! obrazek ze strony play.pl Muzyka z reklamy WOŚP to: Travis – Sing Posłuchaj on-line:
  • Mazda The Challenge – muzyka z reklamy

    W telewizji od jakiegoś czasu możemy oglądać reklamę Mazdy, w której manager Takao Kijima mówi po japońsku… Muzyka z reklamy jest trudna do odnalezienia, ale zgodnie z tym co można wyczytać (szczególnie na holenderskich stronach) utwór skomponowało Studio Massive Music z Amsterdamu właśnie. Reklama: Według holendrów również jest to przeróbka tego utworu: W sumie zespół Bonobo tworzy muzykę w
  • Volkswagen Up – Nowy mały samochód VW

    To coś nowego. Volkswagen nie słynął nigdy z małych aut, a już na pewno nie tanich, tymczasem Nowy Up, w niemczech, jak widzimy kosztuje 8500 Euro… Reklama utrzymana jest w old schoolowym klimacie. Muzyka z nowej reklamy Volkswagena to: Baba Brooks – Portrait Of My Love Pobierz z iTunes Reklama: Oraz muzyka:

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Garnier Clean Sensation
Garnier Clean Sensation

Reklama dezodorantów Garnier Clean Sensation, mimo, że utrzymana w dosyć nowoczesnym, czystym stylu, to w tle posiada utwór bardzo, bardzo...

Zamknij