Nissan – Innowacje

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Mam wrażenie, że innowacje prezentowane w reklamie promującej markę Nissan, są nieco bardziej ubogie, niż te prezentowane przez Audi. Ale nie o tym chciałem napisać, a o świetnej, rozkręcającej się pod koniec muzyce. Co prawda została napisana specjalnie na potrzeby reklamy, ale jest bardzo interesująca. Na razie zachwycają się nią amerykanie, być może kiedyś obejrzymy ją u nas.

Muzyka, według źródeł w internecie została skomponowana przez MassiveMusic Amsterdam.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Audi A4 – Nowe technologie silnika

  Nowy model Audi A4 to okazja aby zaprezentować użytkownikom aut nowe, oszczędne silniki Audi. W telewizji właśnie pojawił się spot. Podobnie jak poprzednia reklama audi, tak i tym razem spot przyobleczony jest ciekawą muzyką. Niestety tym razem, muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy. Muzyka powstała w studio Sizzer Amsterdam, a kompozytorem jest Manna Horsting. Reklama:
 • MTV Mobile – To co chcemy powiedzieć Światu – Do wszystkich

  Nowy spot MTV Mobile, w którym motywem przewodnim jest hasło „To co chcemy powiedzieć Światu, Do wszystkich z którymi kiedyś imprezowałem”. W reklamie oczywiście przewija się target marki, czyli młodzi ludzie, którzy surfują po portalach społecznościowych i dzielą się chwilami. Muzyka użyta w reklamie została niestety skomponowana przez Marcusa Olssona na potrzeby reklamy. Reklama:
 • MINI – Paceman Street Attitude

  Reklamę podał nam na tacy użytkownik Agent z forum. Świeżutka produkcja, z końca stycznia, której jeszcze nigdzie nie widziałem. Ale spot już zdąrzył przukuć moją uwagę, swoją muzyką oczywiście, która jest naprawdę ciekawa – z resztą, ten gatunek muzyki mi po prostu odpowiada. Niestety na tym kończą się dobre informacje. Utwór został wyprodukowany przez MassiveMusic a

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kia Sorento – Nazwij ją…

Kia prezentuje swój nowy model Sorento 2013. Na razie jeszcze nie w Polsce, ale pewnie niebawem model pojawi się i...

Zamknij