Nelly.com Autumn Winter 2012

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Sklep internetowy Nelly.com prezentuje swoją ofertę na jesień-zimę 2012. Nową modową kolekcję ma za zadanie reklamować spot, myślę, ze spodoba się fanom chill out’u.

W tle usłyszycie utwór: Moh Denebi – In Tune

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Reserved Jesień-Zima 2012

  Reserved reklamuje swoją nową kolekcję na jesień-zimę 2012. Na razie tylko w sieci, ale może już niedługo spot pojawi się te w telewizji. Muzyka z reklamy to: Timber Timbre – Demon Host Reklama: Muzyka:
 • Ford USA

  Nie od dziś wiadomo, że w stanach Ford prezentuje nieco inną ofertę niźli w Europie – bogatszą. Na potwierdzenie niech posłuży Wan vlog Sebastiana w którym odwiedza on autosalon Forda w stanach właśnie. Za to sama marka Ford w stanach jest całkiem popularna, stąd też marka może sobie pozwolić na więcej reklam muzycznych, typowo promocyjnych niż
 • Kia Cadenza

  Pięknie się prezentują nowe Kie. Tutaj wersja przeznaczona na rynek amerykański, ale to co mi się bardzo spodobało w reklamie, oprócz samego auta, to muzyka, która po czasie nabiera tempa. Bardzo dobrze wyprodukowany spot. Muzyka, którą słyszycie w tle to: David Bowie – Let’s Dance (InFiction String Remix) Reklama: Muzyka:

One Comment

 1. That saves me. Thanks for being so seibnsle!

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chevrolet Cruze kombi

Always with You, czyli muzyka z bluetooth w nowym Chevrolecie Cruze kombi (swoją drogą hatchback bardzo ładny) to co widzimy...

Zamknij