MTV Mobile – To co chcemy powiedzieć Światu – Do wszystkich

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowy spot MTV Mobile, w którym motywem przewodnim jest hasło „To co chcemy powiedzieć Światu, Do wszystkich z którymi kiedyś imprezowałem”. W reklamie oczywiście przewija się target marki, czyli młodzi ludzie, którzy surfują po portalach społecznościowych i dzielą się chwilami.
Muzyka użyta w reklamie została niestety skomponowana przez Marcusa Olssona na potrzeby reklamy.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Nissan – Innowacje

  Mam wrażenie, że innowacje prezentowane w reklamie promującej markę Nissan, są nieco bardziej ubogie, niż te prezentowane przez Audi. Ale nie o tym chciałem napisać, a o świetnej, rozkręcającej się pod koniec muzyce. Co prawda została napisana specjalnie na potrzeby reklamy, ale jest bardzo interesująca. Na razie zachwycają się nią amerykanie, być może kiedyś obejrzymy
 • Tymbark – Kochaj życie

  Plaża, młodzi, bawiący się ludzie i świetny utwór w tle. Po reklamie napojów z mango i liczi, w których muzyka byłą pisana specjalnie na potrzeby reklamy, przyszedł czas na reklamę nazwijmy to podsumowującą. Reklama wykonana naprawdę dobrze, ale muzyka chyba jeszcze lepsza. Utwór w tle reklamy to: Strange Talk – Morning Sun Reklama: Muzyka:
 • C-Thru piosenka z reklamy

  Nowa reklama C-Thru w tle posiada świetny podkład muzyczny. Wielu zastanawia się co to za piosenka w tle. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości, Piosenka z znajnowszej reklamy perfum (do obejrzenia niżej) została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy… A szkoda. Reklama: Ale, gdybyście szukali muzyki ze starszej reklamu C-Thru: To jest to Walther PPk – It’s These are the Days:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Persil – na wszystko co przyniesie życie

Reklamodawcy lubią M83, zespół już wiele razy pojawiał się w reklamach, a właściwie jego muzyka w tle. Tym razem jest...

Zamknij