Mountain Dew – Kickstart (Your day)

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

To tak gwoli przypomnienia, pamiętacie jeszcze Mountain Dew? W niektórych sklepach chyba ciągle można go dostać (tak, to ten z mocno rzucającą się w oczy żółto-zieloną butelką). Poza granicami naszego kraju, gdzie stał się niszowym produktem, rozwija się jak widać całkiem nieźle i produkuje takiego oto energetyka – Kickstart.

W reklamie użyto utworu: Kid CuDi – Up, Up And Away

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Honda Civic Hybrid – Randka

  A Honda, tymczasem, za granicami naszego kraju reklamuje swój hybrydowy model Civic. Co ciekawe w reklamie Honda użyła… lisa. Takiego przekazu ‚dzikości’ chyba jeszcze nie widziałem… Piosenka z reklamy: Barry Louis Polisar – All I Want Is You A oto i reklama: Muzyka:
 • Battlefield 3 – reklama telewizyjna

  Battlefield 3 to nowa gra od EA, która odnosi sukcesy. Juz dawno w tv nie widziałem reklamy gry, czyli jak widać firma bardzo się szczyci swoim nowym produktem. W nowej reklamie pojawia się muzyka. Piosenka z reklamy Battlefield 3 to: Jay Z – 99 Problems Reklama: Muzyka:
 • Kia Optima – marzenia z Adrianą Lima

  To już trochę jak filmowe superprodikcje. Z okazji Super Bowl w stanach firmy prześcigają się w pomysłach na reklamę, która najbardziej zapadnie 100 milionom widzów w pamięć. Kia, trzeba przyznać postarała się wyjątkowo. Reklama z modelką Adrianą Lima pozwoliła stworzyć jedną z najbardziej seksownych reklam ;) Zapraszam do obejrzenia. A tymczasem, pierwsza muzyka z reklamy to: The

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Outlook.com

Muzyka do reklamy wg mnie nie trafiona (może w polskiej edycji pojawiłby się inny utwór w tle, ale sam spot...

Zamknij