Motorola Droid RAZR Colors

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Pora wrócić do reklam telefonów, a ich nie brakuje. Pamiętacie jeszcze Motorole? Kiedyś jej telefony były dosyć popularne w Polsce, ostatnio jednak zero informacji o telefonach tej marki.
Ale nie za granicą. Na innych kontynentach Motorola reklamuje się i to z ładną muzyką.

Muzyka z reklamy: Hesta Prynn – Turn it Gold

Reklama:

Piosenka:

Podobne reklamy:
 • Nutella reklama

  Z cyklu reklam świetnych, niezapominalnych. A Wy, pamiętacie jeszcze tą reklamę? Przez to, że w muzyce została wykorzystana świetna piosenka Andreas Johnson – Glorious reklama stała się bardzo popularna. Przypominamy reklamę: I muzyka z reklamy Andreas Johnson – Glorious do posłuchania:
 • Twix – zrób sobie przerwę

  Pamiętacie reklamę batona Twix pt. „Zrób Sobie przerwę”? Piosenka użyta w reklamie to cover utworu zespołu Roxy Music, a autor muzyki z reklamy i jego cover nosi nazwę: Bryan Ferry – Let’s Stick Together Reklama: Muzyka:
 • Mountain Dew – Kickstart (Your day)

  To tak gwoli przypomnienia, pamiętacie jeszcze Mountain Dew? W niektórych sklepach chyba ciągle można go dostać (tak, to ten z mocno rzucającą się w oczy żółto-zieloną butelką). Poza granicami naszego kraju, gdzie stał się niszowym produktem, rozwija się jak widać całkiem nieźle i produkuje takiego oto energetyka – Kickstart. W reklamie użyto utworu: Kid CuDi –

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mercedes Nowa Klasa B

Nowy model Mercedes'a właśnie zaczął reklamować się w tv. Na początek para, która nie chce być jak rodzice. Muzyka z...

Zamknij