M&M’s na Super Bowl

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Chyba jedna z pierwszych amerykańskich, kiczowatych reklam, jakie widziałem (oczywiście wcale nie wątpię, że takowych jest więcej), ale jest to tym bardziej dziwne, kiedy spojrzymy na reklamy M&M’s znane nam – w Polsce – nasze rodzime reklamy są nawet śmieszne, a już na pewno nie kiczowate. W tej reklamie mamy śpiewającego, czekoladowego M&M’s-a.

Utwór, który jest śpiewany to: Meat Loaf – I’d Do Anything for Love (But I Won’t Do That)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Citroen DS3 – Koń

  Widziałem już lepsze reklamy Citroena, ta ewidentnie zalicza się jak dla mnie do słabych, ale jest coś co ją wyróżnia, czyli muzyka. Citroen DS3 Cabrio, bo o jego reklamie mowa, być może wygląda nie najgorzej (choć nie przepadam za designem francuskich aut), w reklamie jest porównany do bielutkiego konia pędzącego plażą i zatrzymującego się na
 • TP Funpack HD – Serce i Rozum

  Nowa reklama Telekomunikacji Polskiej promująca Funpack HD, czyli Serce i Rozum śpiewają! A śpiewają w rytm starej, popularnej piosenki: Chris de Burgh – Suzana Reklama: Muzyka:
 • Plus LTE, tańczący dancehall

  Reklama mobilnego internetu LTE w Plusie, kolejna reklama z ‚jajem’, od Plusa. Tym razem mamy mężczyznę tańczącego dancehall w miniówce. Muzyka użyta w reklamie, o tytule dokładnie takim jak słowa: Boom Shot Dis, w wykonaniu Kully B. Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mercedes-Benz – Shooting Brake

Ostatnio w telewizji pojawiła się reklama Mercedesa. Reklamy tej marki zawsze przedstawiają się bardzo elegancko i ekskluzywnie, jak na Mercedesa...

Zamknij