Mentos z owocami w środku

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Dosłownie i w przenośni? Tak widzą to producenci reklamy nowego Mentosa, który pewnie już niedługo także u nas :). Klimatyczny indie pop w tle, który to pod koniec zupełnie się ‚rujnuje’. Przepadam za reklamami z jajem, stąd musiało się to u nas znaleźć.

A ten indie pop w środku to:

Ściągnij utwór z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Jack Daniels Tennessee Honey

  Reklama jak dla mnie nieco ‚ohydna’. Niestety nie przepadam za pszczołami, są zbyt podobne do osy, za której to użądleniem nie przepadam ;), ale sam fakt nowej whisey miodowej, jest interesujący… Muzyka użyta w reklamie: The Stone Foxes – I’m A King Bee Pobierz utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Lenovo IdeaPad

  To już nie laptop, ani nawet notebook. Jak nazywają ten komputer producenci? Ultrabook, niestety nie wiem jeszcze co to oznacza, ale muzyka z reklamie jest bardzo przyjemna. Muzyka z reklamy Lenovo: Caveman – My Time Ściągnij piosenkę z reklamy z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Bud Light

  Pozostając w temacie piwa, tym razem Bud Light, czyli Budweiser Light. Marka jest popularna w stanach, właśnie w związku ze swoimi reklamami. Zawsze z jajem, ciekawe, a czasami przyobleczone nie byle jaką muzyką – wszystko to plus strategia marketingowa (coroczne akcje związane z amerykańskim Super Bowl) musi dobrze wyglądać. Gdybyście byli ciekawi muzyki użytej w spocie: Skrillex

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Magnum Infinity

Niestety nie przepadam za lodami z orzechami, ale skoro reklama muzyczna, to może i ja kiedyś spróbuje? Nie do końca...

Zamknij