Mentos 3D – muzyka z reklamy

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Hasło reklamy to: „Potrójna zasmaczystość”. Sama reklama, ze stuningowanym autem, a właściwie trzema autami. Bo tutaj highrider (całkiem łądny z resztą) rozwija się w góre na trzy auta, czyli reklama z jajem + dobra muzyka.

A co do utworu w tle, jest to piosenka: James Brown – Bring It On…Bring It On

Ściagnij z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Mentos z owocami w środku

  Dosłownie i w przenośni? Tak widzą to producenci reklamy nowego Mentosa, który pewnie już niedługo także u nas :). Klimatyczny indie pop w tle, który to pod koniec zupełnie się ‚rujnuje’. Przepadam za reklamami z jajem, stąd musiało się to u nas znaleźć. A ten indie pop w środku to: Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Hummer H3

  W Polsce tego samochodu się nie reklamuje, bo po co? Po pierwsze jest drogi, po drugie jest drogi, a po trzecie jego utrzymanie też nie mało kosztuje. Tak więc na zakup takiego auta pozwalają sobie tylko Ci, których na to stać. Reklama staje się zbędna, kiedy auto i tak jest popularne. Myślę, że w innych
 • Honda CR-V

  W Polsce ten segment aut jest reklamowany rzadko, za to za granicami, ludzie cenią sobie duże auta coraz bardziej (z resztą u nas widać podobny trend, tyle, że auta te są droższe niż za granicą). Przedstawiamy ciekawą reklamę Hondy CR-V, z przyjemną muzyką. Muzyka użyta w reklamie to: Mr. Little Jeans – Rescue Song Reklama: Muzyka z reklamy:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Air Wick – dekoruj zapachem

Nowa reklama Air Wick widoczna m. in. na stronie airwick.pl. Musimy przyznać, że tym razem reklama jest porządna. Świetna, przyjemna...

Zamknij