McDonalds Jakub Błaszczykowski – Dziecięca Eskorta

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowy spot McDonald’s, w którym w roli głównej pojawia się kapitan naszej drużyny narodowej – Jakub Błaszczykowski, który będzie ambasadorem akcji.
Reklama ma miejsce w warszawie, m. in. w miejskim autobusie.

Muzyka z reklamy to jedna z wersji utworu: Eenie, Meenie, Minie, Moe, który to splot słów jest dość popularny w krajach anglojęzycznych. Szukamy wykonawcy tej wersji.

Reklama:

Muzyka:
Niestety, wideo jeszcze nie dostępne.

Co do akcji McDoland’s. Jak włączyć do niej swoje dziecko? Wystarczy, że dziecko jest przedziale wiekowym 6–10 lat. W dniach 6 lutego – 4 marca 2012 r. należy wrzucić wypełniony formularz zgłoszenia do specjalnej urny w dowolnym McDonaldzie na terenie kraju. Później zostanie wyłoniona finałowa dwusetka dzieci.

Same słowa tytułowe muzyki jak już wspomniałem są popularne, używał ich m. in. Justin Bieber razem z Seanem Kingstonem. Obejrzyj na YouTube.

Podobne reklamy:
 • Nissan Juke 2012 – Ministry of Sound

  Juke ze stajni Nissana o dziwo jest samochodem, który sprzedaje się całkiem nieźle. Dlaczego? Nie wiem, jego wygląd jest nieco ‚futurystyczny’, ale jak widać to nie przeszkadza. Być może kusząca jest tu cena. Rzadko którego crossovera można kupić już za 63 tys. zł. Teraz model jest dostepny w specjalnej, limitowanej edycji Ministry of Sound. Z tej
 • Orange Warsaw Festival 2012

  Spot TVN prezentuje pokazywany jest w najlepszym przedziale antenowym, stąd pewnie wielu z Was miało okazje go widzieć. Mocna muzyka w tle to Prodigy – Omen. Reklama: Muzyka:
 • Volkswagen Golf VII – 2012

  Der Golf, czyli nowa reklama VII już wersji popularnego Golfa. Wydaje mi się, że nowy model jest nieco dłuższy niż poprzednie edycje, ale zachowuje tradycyjny kształt. Reklama samochodu często pojawia się na YouTube, ale w telewizji chyba też już ją widziałem. W reklamie różne osoby podśpiewują utwór: Depeche Mode – People Are People Reklama: Muzyka: Istnieje jeszcze jedna reklama

2 Comments

 1. ewa

  strasznie podobnee!!!!!

 2. ewa

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stare i nowsze, najlepsze reklamy z Wielkiej Brytanii

Chcecie przypomnieć sobie stare, dobre reklamy? Na początek zbiór od Digital Cinema Media, który przedstawia najbardziej kultowe reklamy z wysp....

Zamknij