McDonald’s – Iced Fruit Smoothies

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nie omieszkam wrzucić tej reklamy z jednego powodu. Wyobraźcie sobie, że jest właśnie środek upalnego dnia, widzicie dokładnie tą reklamę… Pierwsze co przychodzi na myśl? Gdzie jest najbliższa restauracja McDonalds!
Bardzo zachęcająca reklama.

Utwór użyty jako podkład muzyczny w reklamie to: Percy Faith – Theme from a Summer Place

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Volkswagen Passat

  A oto jak reklamuje się Volkswagen w Izraelu. Trzeba przyznać, że podkład muzyczny świetny. W tle słyszymy legendarny Alice Cooper – Poison Sama reklama też wydaje się mieć w sobie pewne ‚jajo’ ;) Reklama: Muzyka:
 • Kross Rowery – Inside The Factory

  A tymczasem znany polski producent rowerów na swoim profilu w serwisie YouTube wrzuca co raz to kolejne produkcje. Ostatnia „Inside The Factory” prezentuje się całkiem ciekawie, w dodatku użyto w niej ciekawego podkładu muzycznego autorstwa: Simian Hunters – A place called home Spot: Muzyka:
 • Garnier Fructis reklama

  Tą reklamę można oglądać już od dawna, ale chyba jeszcze nie miała okazji się pojawić u nas. Może to dlatego, że mimo iż w tle jest muzyka, to jednak jest cicha i zakłuca ją ciągły głos spikera, na pewno bardziej zauważalna byłaby bez zbędnego zachęcania słowami. Jest to reklama Szamponów Garnier, które reklamują się jako

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Volkswagen Golf GTI

Ciekawy motyw został zastosowany w reklamie nowego Golfa GTI. Na początku reklamy pojawiają się covery utworu z internetu, które nie...

Zamknij