Mars – Klasztor

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklamy batona Mars to już historia… Która lubi się powtarzać :). W TV znowu pojawiła się reklama Marsa z lat ’90-tych. A o reklamie dowiedzieliśmy się od Leony na naszym profilu facebook.

Muzyka to cover utworu: Nirvana – My Girl Where Did You Sleep Last Night.
Od Rastman‚a dostaliśmy informacje, że cover wykonuje Jeff Mouland i rzeczywiście, to chyba ten utwór.

Reklama:

Muzyka:

Cover w wykonaniu Jeff Mouland:

Podobne reklamy:
 • Bank Millenium – Mniej Niż Zero

  Kolejna reklama z ptaszkiem, puszczona w bieg przez Bank Millenium. Tym razem wspomniany ptaszek zaczął śpiewać. A śpiewa cover Piosenki Lady Pank. Cover muzyki wykonuje zespół Mitch & Mitch. Reklama: Niestety zmiksowany utwór Mitch&Mitch nie jest jeszcze nigdzie dostępny, tak więc pozostaje nam tylko posłuchać oryginału:
 • Twix – zrób sobie przerwę

  Pamiętacie reklamę batona Twix pt. „Zrób Sobie przerwę”? Piosenka użyta w reklamie to cover utworu zespołu Roxy Music, a autor muzyki z reklamy i jego cover nosi nazwę: Bryan Ferry – Let’s Stick Together Reklama: Muzyka:
 • TENA Lady – potrójna ochrona

  Różowe podpaski, a przynajmniej tak pakowane, mają z kim konkurować. Z taką reklamą na pewno będzie łatwiej, chyba dużo osób pamięta reklamę Always ze specjalną muzyką o podpaskach (raczej niezbyt ciekawą), tutaj Tena Lady poszła w drugą stronę, w tło reklamy wrzuciła cover utworu, który w oryginale jest całkiem niezły, a cover wydaje się być

5 Comments

 1. himoniczka

  w oryginale piosenkę tą wykonywał Leadbelly, Nirvana ją tylko skowerowała (najpopularniejsze: MTV Unplugged in New York). Poza tym utwór ten nie nazywa się ‚My girl’, tylko „Where did you sleep last night”.
  http://www.youtube.com/watch?v=Ua-kgVOhPE8&feature=fvst

 2. DOBRA ZNAWCY MALI I WIELCY W REKLAMIE MARSA- KLASZTOR WYKORZYSTANO TEN KAWAŁEK COVER OCZYWIŚCIE ALE CAŁKIEM MIŁY DLA UCHA POZDRAWIAM Jeff Mouland- Where did you sleep last night (Nirvana Cover)

 3. RASTAMAN
 4. Butt

  Haha. Serio? Naprawdę?
  My Girl – Nirvana?
  Jak już ktoś napisał „Where Did You Sleep Last Night”… i nie Nirvana, tylko Leadbelly.

 5. Bryndi

  Lead Belly nie tyle napisał, co spopularyzował tradycyjną melodię amerykańską. Nie dziwię się, że tylu piosenkarzy ją wykonywało- wpada w ucho.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kia Cee’d – Nowa Cee’d

Muszę przyznać, że nowa Cee'd po zupełnym faceliftingu, prezentuje się bardzo elegancko. No i oczywiście taki samochód trzeba zareklamować, stąd...

Zamknij