Magnum – Pink & Black

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklamy lodów Magnum podbija powoli Internet. Turecka reklama, bo wyprodukowana w Turcji przez Lowe Istambul i Lola Madrid z Orlando Bloomem i modelką Carla Moure w rolach głównych używa niestety najprawdopodbniej muzyki wykonanej na potrzeby reklamy, bo nawet na stronach agencji, ciężko szukać informacji o wykonawcy utworu.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Black Red White, kampania promocyjna jesień 2012

  Meble Black Red White w ostatnim czasie często reklamują się w telewizji. Podobnie było jesienią zeszłego roku. Tym razem jednak, reklama ma inny chrakter, czyto promocyjny. Przy tym, użyta została w niej ciekawa muzyka. Niestety jeszcze nie udało mi się rozszyfrować wykonawcy i tytułu utworu, ale postaram się zaczerpnąć więcej informacji u źródła. UPDATE: Dzięki Kermit1989. Muzyka
 • City Rush z Milla Jovovich

  Avon prezentuje swój nowy zapach dla kobiet i mężczyzn, sygnowany nazwiskiem top modelki urodzonej na Ukrainie Milli Jovovich. W reklamie pojawia się całkiem dobry utwór, które niestety jest jeszcze nie do odgadnięcia. Informacji nie ma nawet na stronie producenta reklamy… Reklama:
 • Volkswagen – Nowy Passat R-Style 2013

  Kolejna wersja Passata ujrzała właśnie światło dzienne. Z tej okazji w telewizji pojawił się spot promujący wersje R-Style. Volkswagen reklamuje się spokojną muzyką ze słowami „got to find the favourite song to sing alone…” Niestety mimo rozszyfrowania słów, nie udało mi się znaleźć jeszcze wykonawcy utworu. Póki co, możecie obejrzeć spot. Reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fanta – Wodospad

Sezon na zwiększone spożycie napojów, po dzisiejszej upalnej pogodzie, uznaje za rozpoczęty. Z tej też okazji reklama Fanty, zatytułowana Wodospad....

Zamknij