Lynx dezodorant dla mężczyzn

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Tym wpisem rozpoczynamy cykl reklam pod tytułem ‚ciekawe‚. Te reklamy (no i przede wszystkim muzyka z nich) niekoniecznie musieliście widzieć w telewizji, bo często są to reklamy zza granicy, jednak zasługują na uwagę ze względu na oryginalność lub/i podkład muzyczny w tle reklamy.

Zaczynamy od reklamy dezodorantu Lynx dla mężczyzn. Producent stworzył ciekawą, animowaną, nieco śmieszną reklamę, w dodatku z podkładem muzycznym, stąd zasługuje ona na uwagę.

Muzyka z reklamy to: Cody ChesnuTT – Look Good in Leather

Reklama:

Piosenka z reklamy:

Podobne reklamy:
 • Cin Cin – Słomki

  Dzisiaj w telewizji miałem okazje widzieć tą, nową, ciekawą reklamę drinków od Cin Cin. W spocie występują ‚Słomki’, które polecają się (drinki) na imprezę. W tle reklamy leci całkiem ciekawy utwór. Jak się okazuje, muzykę stworzyła nowa artystka na scenie muzycznej, a przynajmniej widoczna/popularna dopiero od niedawna. Brała udział w konkursie Skoda Auto Muzyka, który niedawno
 • Kross Rowery – Inside The Factory

  A tymczasem znany polski producent rowerów na swoim profilu w serwisie YouTube wrzuca co raz to kolejne produkcje. Ostatnia „Inside The Factory” prezentuje się całkiem ciekawie, w dodatku użyto w niej ciekawego podkładu muzycznego autorstwa: Simian Hunters – A place called home Spot: Muzyka:
 • BOSS – Ryan Reynolds – muzyka z reklamy

  BOSS reklamuje swój nowy zapach dla mężczyzn w dodatku z nie byle jaką twarzą, popularnego ostatnio aktora Ryana Reynolds’a, który swoją popularność zdobył m. in. grając w serialu ‚Przyjaciele’. W dodatku w tle reklamy leci specyficny utwór Massive Attack – Angel. Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Duran Duran – Ordinary World

Świetny utwór sprzed lat... Duran Duran - Ordinary World

Zamknij