Los Angeles

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nie trzeba wydawać fortuny, żeby zareklamować miasto. Tutaj macie przykład filmu poklatkowego, prezentującego nam Los Anegeles o zmierzchu/nocy.
Świetnie się ogląda takie time-lapsy, w dodatku z ciekawie dobraną muzyką.
W tym przypadku utwór, który słyszycie w tle to: M83 – Echoes of Mine

Film:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Blackberry Bold – neonowy rower

  Ciekawy motyw rowerowy, w nowej reklamie Blackberry. W reklamie, tym razem jeździmy przez miasto w nocy. Muzyka z reklamy: Cliff Martinez – Bride of Deluxe Pobierz muzykę z iTunes Reklama: Muzyka:
 • There is a city

  Film w sieci pojawił się wczoraj, właśnie bije rekordy popularności na YouTube. Warto o nim wspomnieć. Nie jest to reklama w dosłownym znaczeniu, ale w pewnym stopniu reklamuje nasz kraj. Nie o to jednak chodzi. Myślę, że film po prostu zasługuje na wspomnienie o nim. Jest bardzo poruszający. W dodatku w tym zupełnie niekomercyjnym projekcie wykorzystano
 • Seat Leon – Enjoy

  Prosta reklama, bez zbędnej gadaniny, ale wykonana całkiem solidnie. Do wszystkiego dobrana klimatyczna muzyka i ot jest… Nawet nienajpiękniejszy samochód można zareklamować przyzwoicie. Muzyka, którą słyszycie w reklamie to: Tr13 – Fly (podoba mi się to, krótka nazwa zespołu, a jeszcze krótszy tytuł :)) Reklama: Muzyka prosto z reklamy:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
The XX – Night Time

Nie wypada nie wspomnieć też u nas o The XX, którzy grają świetnie. Na śniadanie ich kawałek: The XX -...

Zamknij