Lisner królik

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Jeszcze nie miałem okazji widzieć reklamy Lisnera. Do teraz. W dodatku reklama z ciekawą muzyką.
Co do muzyki z reklamy właśnie to wiemy tylko tyle, że śpiewa ją wokalista zespołu Giorgio Barmani & The White Playboys, jak czytamy na fan page’u zespołu niedługo będzie więcej, czyli możemy spodziewać się niebawem wstawienia całej piosenki?

Reklama z muzyką:

Podobne reklamy:
 • Cukier Królewski

  To nowość. Cukier w pudełku od mleka – teraz dopiero łatwo będzie pomylić się zalewając rano płatki kukurydziane ;). Cukier Królewski chce nam udowodnić, że cukier jego produkcji jest lepszy i w sklepie warto wydać parę groszy więcej… Oczywiście w reklamie słyszymy muzykę, dokłądnego wykonawcy tego covera nie znamy, ale za to wiemy kto śpiewał ją
 • Kia Sorento – Nazwij ją…

  Kia prezentuje swój nowy model Sorento 2013. Na razie jeszcze nie w Polsce, ale pewnie niebawem model pojawi się i u nas. Tymczasem, koncern wypuścił ciekawą reklamę (szkoda tylko, że głos spikera tak bardzo przyćmiewa muzykę) muzyczną. Utwór jak czytamy na zagranicznych forach został stworzony na potrzeby reklamy, ale niektórzy dopatrują się tutaj podobieństwa do tego utworu:
 • Peugeot 2008

  Nowy model Peugeot – 2008 już niebawem w salonach, tak więc najprawdopodobniej tą właśnie reklame już niedługo zobaczycie w TV. Tymczasem pojawia się ona u nas. W reklamie nowego francuskiego SUVa użyto muzyki: The Dodoz – Dum Dum Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jack Daniels – As American As

Reklama whiskey może pochodzić chyba tylko ze stanów, to tam, ten trunek jest tak popularny, u nas, ciągle mało koneserów...

Zamknij