Lipton Piramidki

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Wspominałem już o tej reklamie – przyszedł czas na rozwiązanie zagadki. Reklama pojawiła się już w sieci, spot możecie obejrzeć niżej.
Kobiety jedzące swoje filiżanki mogą przypaść wam do gustu dzięki muzyce w tle reklamy, a jest to: Waldeck – Memories

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Tymbark Next

  Tymbark to firma z tradycjami (istnieje już 75 lat), teraz na rynek wprowadza nowy napój – połączenie herbaty i owoców.. Ciekawe rozwiązanie, w dodatku z muzyczną reklamą. Muzyka użyta w reklamie to: N.E.R.D. feat. Nelly Furtado – Hot-n-Fun Reklama: Muzyka:
 • NESTEA – staruszek

  Na pewno mieliście okazję widzieć tą reklamę. Pojawiła się na ekranach już jakiś czas temu, ale mimo to, jeszcze u nas się nie znalazła, pora to nadgonić. W reklamie chłopak zakręca butelką i spędza czas z leciwym staruszkiem z dżungli, który jak się okazuje potrafi się bawić. Na sam koniec z kolei pojawia się motyw
 • Lipton – Nowy smak Lipton Tea

  Zauważyłem nowy spot reklamujący odmieniony smak nowej Lipton Tea. Niestety, samej reklamy znaleźć jeszcze nie mogę. Ale łatwa do rozszyfrowania jest muzyka użyta w tle reklamy, jest to: Flo Rida – Good Feeling W reklamie właściwie nie pojawia się nic ciekawego, oprócz wizualizacji opakowania herbaty, ale muzyka jest dosyć przyjemna dla ucha. Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lexus RX

Bez dwóch zdań reklamy Lexusa przeważnie są atrakcyjne, ta reklama (zza oceanu na szczęście) wydaje się lekko odbiegać od tego...

Zamknij