LG – marzenia

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama nowych produktów LG dla domu. Pralka, nowoczesna lodówka itp. a to wszystko gdzie? Oczywiście w chmurach. Reklama dla amerykanów – z przeznaczeniem na rynek w stanach właśnie.

Piosenka użyta w reklamie to: Lily Allen – Littlest Things

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Ford USA

  Nie od dziś wiadomo, że w stanach Ford prezentuje nieco inną ofertę niźli w Europie – bogatszą. Na potwierdzenie niech posłuży Wan vlog Sebastiana w którym odwiedza on autosalon Forda w stanach właśnie. Za to sama marka Ford w stanach jest całkiem popularna, stąd też marka może sobie pozwolić na więcej reklam muzycznych, typowo promocyjnych niż
 • Budweiser – Pies Ratunkowy

  Reklama chyba przypadła do gustu 100 mln osób oglądających Super Bowl w Stanach, bo właśnie na tą okazje reklama została wyprodukowana. Tym razem piwo Budweiser reklamuje się śmiesznie. Nawet mi spodobał się Rescue Dog, który wabi się ‚Weego’ :) Muzyka z reklamy to: Kosha Dillz – Cellular Phone Ściągnij z iTunes Reklama: Piosenka z reklamy:
 • Vectra – Reklama telewizji

  Reklama ma już parę miesięcy (jeżeli nie latek?) ale urzeka swoją relaksującą muzyką w tle. No i ludzikiem Vectry oczywiście ;) A jaka to piosenka, którą słyszymy w reklamie? Artysta i tytuł to: Simon Chamberlain – Getting Better Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
ROKO – odpal owoc

Nowy napój owocowy reklamuje się z ciekawą muzyką w tle. Szykuje się konkurencja dla frugo, które wróciło nie tak dawno...

Zamknij