Leżajsk piwo z natury

Leżajsk to piwo dostępne w sieci sklepów biedronka, a teraz reklamuje się spotem z muzyką ze znanej komedii Juljusza Machulskiego „Kiler”.

Muzyka z reklamy piwa to Elektryczne Gitary – Kiler

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
  • Deichmann – Graceland, kolekcja wiosna 2012

    Nowa reklama marki Graceland w sieci sklepów obówniczych Dechimann już jest w sieci, a my prezentujemy wam muzykę z tej reklamy! Szybka, rytmiczna, muzyka użyta w reklamie to: Martin Solveig & Dragonette – Can’t Stop Utwór na iTunes. Reklama: Muzyka:
  • MANGO wiosna 2012 – Kate Moss

    Nowa reklama ubrań MANGO z supermodelką Kate Moss, która jest teraz twarzą marki. Spot przyobleczony jest przyjemną, ciekawą muzyką. Nowa reklama emitowana jest pod nazwą „Spy Game”. Niestety, piosenka użyta w reklamie została napisana specjalnie na potrzeby kreacji telewizyjnej. Jak tylko w sieci dostępna będzie dłuższa wersja utworu, opublikujemy go tutaj. Reklama:
  • Budweiser – Heading Out

    Reklama piwa Budweiser ze świetną nutą w tle. Skoro piwo to i imprezowa nuta, tym razem prosto ze Szwecji. Teledysk do utworu z reklamy jest też całkiem mocny, ale jak się okazuje całkiem popularny – prawie 2 mln wyświetleń. Dokładniej mowa jest o muzyce: Miike Snow – Paddling Out Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Volkswagen Up – Nowy mały samochód VW
Volkswagen Up – Nowy mały samochód VW

To coś nowego. Volkswagen nie słynął nigdy z małych aut, a już na pewno nie tanich, tymczasem Nowy Up, w...

Zamknij