Lexus RX

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Bez dwóch zdań reklamy Lexusa przeważnie są atrakcyjne, ta reklama (zza oceanu na szczęście) wydaje się lekko odbiegać od tego trendu. Użyto w niej piosenki z francuskim akcentem. W reklamie prezentowany jest model RX, ale moim zdaniem muzyka dobrana jest tutaj dosyć niefortunnie i zupełnie nie pasuje do marki.

Muzyka użyta w reklamie: The Figgs – Je T’adore

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • VW Polo CityLine

  Volkswagen reklamuje tym razem model Polo. Mocnym akcentem w reklamie jest raport TUV 2013 według którego model VW Polo jest numerem 1 w raporcie bezawaryjności. Sama muzyka w reklamie nie jest zbyt szczególnie piękna, ale gdyby ktoś z was jej szukał – zaniechajcie tego. Muzyka do reklamy została wykonana na potrzeby reklamy. Reklama:
 • Dior J’Adore – Charlize Theron

  W telewizji pojawiła się dosyć już stara reklama perfum Dior – J’Adore. Reklama sprzed prawie dwóch lat z Charlize Theron w roli głównej jest o tyle ciekawa, że użyto w niej utworu bardzo popularnego. W dodatku z gatunku Pop, to zdarza się rzadko w przypadku reklam ekskluzywnych marek. Utwór użyty w reklamie: Gossip – Heavy Cross Reklama: Muzyka:
 • Nokia – Lumia 925

  Jak informuje producent zdjęcia w nocy nie powinny być problemem w nowej Lumii 925. Nokia chyba zaczyna wracać do starych nawyków, zamiast wypuścić jeden, dwa modele telefonu, które za to będą dobre, zaczyna się rozdrabniać – to już chyba 3 model prezentowany w tym roku. Muzyka użyta w reklamie: alt-J – Fitzpleasure Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cosmopolitan Vegas

Sam nie wiem. Reklamy tego hotelu w Las Vegas, są po prostu inne - wystarczy spojrzeć na poprzednią reklamę tego...

Zamknij