Lexus IS Hybrid

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Większość reklam Lexusa to spoty z muzyką w tle, jednak przeważnie w reklamach przewijała się muzyka spokojna. Tym razem jest nieco inaczej. Całkiem ciekawy utwór w nowej reklamie Lexusa IS z napędem hybrydowym.

Reklama:

Niestety muzyka z reklamy pozostaje nadal zagadką.

UPDATE:
Arti w komentarzach podał prawidłowo rozszyfrowany utwór. jest to: Jeevan Anandasivam – I Live For You

Podobne reklamy:
 • Calvin Klein – Encounter

  Zapach dla mężczyzn, reklamowany przez Szweda Alexandra Skarsgård i Larę Stone. W reklamie występuje ciekawy podkład muzyczny, niestety jeszcze nie rozszyfrowany. Utwory instrumentalne są zawsze najcięższe do odgadnięcia. Na razie możecie zobaczyć samą reklamę zapachy Encounter od marki Calvin Klein i krótki dwuminutowy film na YT. Reklama Film:
 • Halls XS

  Nowe Halls są już dostępne w Polsce, pojawiła się również reklama cukierków odświeżających oddech. Niestety nie udało nam się jeszcze rozszyfrować tego lekko dubstepowego utworu. Pozostaje sama reklama:
 • H&M Kids – Back to school

  Koniec wakacji sprzyja nowym reklamom, jesień tak samo jak wiosna to wysyp coraz to nowszych reklam. Tym razem na powrót do szkoły reklamę z dziećmi przygotował H&M. Niestety nie udało nam się jeszcze rozszyfrować muzyki z reklamy. Pozostaje sama reklama:

3 Comments

 1. arti

  Ja wciąż szukam…

 2. arti
 3. Pingback: Lexus IS 300h | muzyka z reklam - utwory prosto z tv

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Orange – Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 2013

Jedna z najnowszych reklam Orange ze świetną muzyką w tle. Operator reklamuje tym razem swoja ofertę na kartę i nielimitowane...

Zamknij