Lech 2012 – Chwała Bohaterom

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

No i znowu podobnie jak w przypadku reklamy Canon EOS, tym razem w reklamie Lecha użyta jest piosenka, która już jakiś czas temu pojawiła się u nas w dziale muzyka do reklam :). Kto wie, może przyczyniliśmy się do wkomponowania tego właśnie utworu w nową reklamę Lecha pod tytułem ‚Chwała Bohaterom’. hasło reklamy: Lech się dzieje. Reklama dodatkowo ma na celu wypromowanie nowej butelki Lecha.

Muzyka z reklamy to świetny: M83 – Midnight City

Ściągnij muzykę z iTunes.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Lech Shandy

  Kolejna muzyczna reklama Lecha i znowu M83 oczywiście. To już kolejna reklama Lecha w ostatnim miesiącu z muzyką M83. Poprzednia tutaj. Nowy Lech to połączenie lemoniady z piwem, jak smakuje, niestety jeszcze nie wiem. Muzyka: M83 – Midnight City Ściągnij muzykę z iTunes. Reklama: Muzyka:
 • Intel – Projekt Ultrabook

  Reklama procesorów Intel, do super-cienkich notebooków. W reklamie występuje artysta will.i.am, który jest twarzą kampanii. Reklama oczywiście z Ameryki. Ale co ciekawe użyto w niech chyba ulubionej ostatnio muzyki do reklam. Chodzi oczywiście o Midnight City od M83. Ten utwór mogliście już usłyszeć m. in. w reklamach Lech. Ściągnij muzykę z iTunes. Reklama: Muzyka:
 • Renault Captur

  Dziwne, niby reklama nowa a jakbyście ją kojarzyli? To wszystko przez utwór użyty w reklamie. Podobnie jak w reklamach Lecha, tak i tutaj wykorzystano utwór: M83 – Midnight City. Reklama: Muzyka:

One Comment

 1. Pingback: Lech Shandy | muzyka z reklam - utwory prosto z tv

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Audi A8 – Ucieczka z więzienia

Bogate Audi A8 reklamuje się nie mniej bogato, choć w więzieniu, ale nie byle jakim... W reklamie występuje Kenny G...

Zamknij