Kinder Pingui – po szkole (2012)

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama batoników dla dzieci Kinder Pingui z dość ciekawym utworem w tle. Nie wiem jaki to gatunek, ale przykuł moją uwagę. Okazuje się, że muzyka to stary utwór, niegdyś popularnego nowojorskiego girlsbandu The Jaynetts. Warto wspomnieć, że w czasach swojej świetności zespół okupował w 1963 roku m. in. 2 miejsce listy TOP100 magazynu Billboard. Dla porównania obecnie szczyty tej listy zajmują Adele, Rihanna i Lady Gaga. Co nie zmienia faktu, że teraz ten stary już utwór wydaje się być mało atrakcyjny, co jednak nie ujmuje mu z oryginalności.

Muzyka użyta w reklamie to: The Jaynetts – Who Stole The Cookie From The Cookie Jar

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • ROKO – odpal owoc

  Nowy napój owocowy reklamuje się z ciekawą muzyką w tle. Szykuje się konkurencja dla frugo, które wróciło nie tak dawno z mocnym impetem. W reklamie ROKO użyto muzyki skomponowanej na potrzeby reklamy, ale… Jak twierdzi producent na swoim fanpage na facebook, już niebawem muzykę będzie można usłyszeć w sieci, zatem czekamy. Jak tylko muzyka się
 • Mini – Wygrywaj Mały

  Reklama prosto z USA. Mini podbija serca młodych, swoją oryginalnością i wszechstronnością (szczególnie większe wersje jak Roadster). Jest też coraz popularniejszy w Polsce. Kiedyś tylu aut tej marki na drogach nie widzieliśmy. Świetną promocją dla mini był jego występ w popularnym Jasiu Fasoli (Mr. Bean). W reklamie użyto mocnego utworu: Living Things – Bombs Below Reklama: Muzyka:
 • BMW serii 6 muzyka z reklamy

  Nieco elektronicznie, ale tak, to stary, dobry Moby… Tym razem w muzycznej reklamie BMW serii 6. Muzyka użyta w reklamie: Moby – New Dawn Fades Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
HBO – Bez Tajemnic

Serial HBO reklamowany w kinach. Bez Tajemnic jest kręcony na podstawie podobnej, amerykańskiej produkcji In Thoughts. W Polsce serial reklamowany...

Zamknij