Kia – 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W nowym roku ze starą już piosenką, w nieco nowszej reklamie. Tak reklamuje się Kia. O reklamie przypomniał mi Michał na forum. Mimo, ze reklama nie jest pierwszej świeżości, to jeszcze u nas jej nie ma, a zdaje się, że jej kampania znowu pojawiła się w telewizji. Z tej okazji pojawia się też u nas.

W tle jest popularna już piosenka z reklam Kia: The Buzzcocks – Ever Fallen In Love oczywiście w reklamie użyty jest cover utworu.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Kia Cee’d – Nowa Cee’d

  Muszę przyznać, że nowa Cee’d po zupełnym faceliftingu, prezentuje się bardzo elegancko. No i oczywiście taki samochód trzeba zareklamować, stąd nowa reklama Kia. Muzyka użyta w reklamie to mała przeróbka tego coveru: Nouvelle Vague – Ever Fallen In Love Reklama: Muzyka:
 • Mars – Klasztor

  Reklamy batona Mars to już historia… Która lubi się powtarzać :). W TV znowu pojawiła się reklama Marsa z lat ’90-tych. A o reklamie dowiedzieliśmy się od Leony na naszym profilu facebook. Muzyka to cover utworu: Nirvana – My Girl Where Did You Sleep Last Night. Od Rastman‚a dostaliśmy informacje, że cover wykonuje Jeff Mouland i rzeczywiście,
 • Samsung Galaxy Note II

  Reklama pojawiła się już wcześniej, jednak jeszcze nie była wspomniana u nas, a teraz pojawiła się kolejna kampania z tą samą muzyką. Utwór jest bardzo radosny i aż dziwne, ze dopiero teraz o tej reklamie sobie przypomniałem. Muzyką, którą słyszycie w reklamie Galaxy Note 2 to: Brokedown Millionaires-These Are The Days That Shine Reklama: Muzyka: Samego tabletu nie miałem

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fiat 500L 2013 reklama

Nowa reklama modelu Fiata 500 ze znaczkiem L, który jest dostępny od nowego roku. Osobiście auto mi się nie podoba,...

Zamknij