KFC Twister 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

KFC reklamuje nowe smaki Twistera, hasło reklamy ‚3 smaki do odwijania’.
Reklama całkiem ciekawa, przygotowana przez Red8 Advertising, ale jeszcze ciekawsza jest muzyka.
Niestety, mimo, że tekst muzyki jest jako tako do odszyfrowania, to niestety nic konkretnego po tekście nie udało mi się jeszcze znaleźć. Szukam dalej tak więc.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • LIDL – Pascal kontra Okrasa – Sylwester

  Na Sylwestra sklepy Lidl znowu proponują swoją kuchnie, czyli reklama z cyklu Pascal kontra Okrasa z propozycjami przekąsek na Sylwestra(Sylwester?). W reklamie pojawia się całkiem ciekawy house-owy utwór. Niestety jeszcze go nie rozszyfrowałem, całkiem możliwe, że pochodzi prosto z banku muzyki, bo po tekście piosenki niestety utworu nie udało mi się znaleźć, a sam tekst jest
 • Volkswagen – Nowy Passat R-Style 2013

  Kolejna wersja Passata ujrzała właśnie światło dzienne. Z tej okazji w telewizji pojawił się spot promujący wersje R-Style. Volkswagen reklamuje się spokojną muzyką ze słowami „got to find the favourite song to sing alone…” Niestety mimo rozszyfrowania słów, nie udało mi się znaleźć jeszcze wykonawcy utworu. Póki co, możecie obejrzeć spot. Reklama:
 • Halls XS

  Nowe Halls są już dostępne w Polsce, pojawiła się również reklama cukierków odświeżających oddech. Niestety nie udało nam się jeszcze rozszyfrować tego lekko dubstepowego utworu. Pozostaje sama reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sizeer muzyka z reklamy 2013

Nowa kampania Sizeer - sieci sklepów z obuwiem, nie przejdzie niezauważona. Z racji ciekawej dub stepowej muzyki na pewno będzie...

Zamknij