Kanada

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Ameryka Północna od zawsze budzi we mnie emocje. A tutaj reklama turystyczna Kanady, w dodatku przyobleczona piękną chill outową muzyką.
Bardzo dobra produkcja, może nie tak dobra jak spoty Irlandii, czy Norwegii, które również krążą w sieci, ale na prawdę przyjemnie się ogląda spot o tym rozległym kraju.

Swoją drogą, ciekawe jak wyglądałaby taka prezentacja USA, tam też na pewno jest ogrom ciekawych rzeczy do zobaczenia.

Spot:

Podobne reklamy:
 • Adidas Running – Boost

  Technologia reklamuje się jako przełomowa, całkiem możliwe, że taka też jest, odciąża jak rozumiem stawy itp, idealna dla amatorów biegania (swoją drogą, ciekawe ile buty będą kosztowały?). Ja skupiam się na reklamie, do której muzyka jakby była napisana specjalnie, ale nie mam pewności, jak tylko będę coś wiedział, dodam reklamę do bazy. Tymczasem spot – Adidas Energy
 • Chevrolet Cruze kombi

  Always with You, czyli muzyka z bluetooth w nowym Chevrolecie Cruze kombi (swoją drogą hatchback bardzo ładny) to co widzimy w reklamie z ciekawą muzyką. Niestety nie ma pewności co do utworu w tle spotu, bo nigdzie nie można znaleźć rzekomej muzyki: Kari Steinert (Big Foote) – Always with you. Reklama:
 • Virgin Mobile

  W mediach robi się głośno o nowym graczu na rynku GSM. Virgin Mobile, bo o nim mowa to brytyjski operator wirtualny, czyli korzystający z infrastruktury innego operatora (w Polsce będzie to Play), który podbija rynek nie tylko Wielkiej Brytani, ale też Indii, Chile czy Australii. Co operator będzie miał do zaoferowania w naszym kraju? Tego

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kia – 2013

Szukasz muzyki z innej reklamy Kia? Sprawdź pozostałe reklamy: Kia Sorento – Nazwij ją… Kia Cee’d – Nowa Cee’d Kia...

Zamknij