Julia TVN – muzyka z wejścia / czołówki

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Julia to nowy serial TVN, który zyskuje coraz większą liczbę fanów. Serial opowiada o losach Julii, młodej dziewczyny, która na dzień przed swoim ślubem postanawia zacząć wszystko od nowa…

Czołówka serialu, czyli inaczej wejściówka obleczona jest w przyjemną muzykę, stąd też serial znalazł swoje miejsce na wspomnienie u nas:)

Muzyka z serialu to: Lenka – Trouble Is A Friend

Ściągnij z iTunes

Wejściówka serialu:

Muzyka:

Więcej o serialu na wiki.

Podobne reklamy:
 • Prawo Agaty TVN – wejściówka

  Nowy serial TVN – Prawo Agaty z Agnieszką Dygant w roli głównej już możecie oglądać w tv. A my przedstawiamy wam muzykę z wejściówki do serialu. Utwór dosyć popularny :) Jest to: Amy Macdonald – This Is The Life Ściągnij z iTunes Wejściówka serialu: jeszcze nidostępna Muzyka:
 • TVN Zmierzch zapowiedź

  Każda kobieta smakuje inaczej, czyli wampirza saga w TVN. Co ciekawe, stacja reklamuje swój poniedziałkowy film soundtrackiem z filmu Drive. Muzyka: College feat. Electric Youth – A Real Hero Ściągnij muzykę z iTunes Zapowiedź: Oraz muzyka z zapowiedzi:
 • Na dobre i na złe

  Muzyka z nowej czołówki serialu „Na dobre i na złe”. Z nowym sezonem serialu (to już 12 lat) pojawia się też nowa czołówka, którą skomponowali Marek Kościkiewicz i Robert Kozyra. Słowa dopisała Agnieszka Jastrzębska. Na dobre masz zawsze mnie (czołówka Na dobre i na złe):

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
TVN – Polskie komedie muzyka z zapowiedzi

TVN jak zwykle w muzycznej oprawie prezentuje swoje nadchodzące propozycje filmowe. Tym razem jest to zapowiedź - Polskie Komedie w...

Zamknij