Jeep Wrangler

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Od amerykanów możemy nauczyć się jak powinna wyglądać reklama glamour i trendy. Kierowana do kobiet, ale nawet ja oglądając mam wrażenie wolności, którą w reklamie producenci próbują nam zaobrazować.
Jednym słowem, reklama ma klasę i na prawde przemawia.

Muzyka użyta w reklamie to: Vick Lavender feat. Carla Prather – Vaporizer

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Ford Fiesta EcoBoost

  Trzeba przyznać, FOrdowi udają się nowe modele. Trzymają klasę. Tym razem nowa Fiesta, z muzyczną reklamą. Utwór z reklamy to: Get-Together – Tim Myers feat. Serengeti Reklama: Muzyka:
 • Bud Light

  Pozostając w temacie piwa, tym razem Bud Light, czyli Budweiser Light. Marka jest popularna w stanach, właśnie w związku ze swoimi reklamami. Zawsze z jajem, ciekawe, a czasami przyobleczone nie byle jaką muzyką – wszystko to plus strategia marketingowa (coroczne akcje związane z amerykańskim Super Bowl) musi dobrze wyglądać. Gdybyście byli ciekawi muzyki użytej w spocie: Skrillex
 • Netflix – Chcesz przeżyć przygodę?

  Już dawno żadna reklama w telewizji czy internecie nie przykuła mojej uwagi i nie spodobałaby mi się tak jak reklama Netflix ze Stanów. Owszem, był Lech z m83 w tle, a po nim jeszcze ze dwie reklamy, które swoją muzyką mnie powaliły. Ale tutaj, oprócz muzyki, ciekawa i bardzo dynamiczna jest też sama produkcja. Po

6 Comments

 1. carmati

  Świetna reklama ale żonie jej nie pokażę bo zamiast pieniędzy na fryzjera zażyczy sobie Jeepa Wranglera. Chociaż z drugiej strony takie auto w garażu to spełnienie moich marzeń.

 2. MagdaDa

  Moich także, a za taki wiatr we włosach w terenowym aucie JEEP oddałabym niemal wszystko :)

 3. kobieta

  Zgadzam się z Tobą Carmati ;) Tylko, że nie mam żony. Całe szczęście – w końcu jestem kobietą. Co do reklamy Jeepa w 200% jest skierowana do kobiet. WRESZCIE w motoryzacji (Jeep) o nas pomyśleli. P.S. Ten czerwony model jest boski :D !!!

 4. SlawekS

  A może to byłaby niezła motywacja. Kobieta potrafi zawrócić w głowie mężczyźnie, a my dla was potrafimy naprawdę wiele zrobić. Gdyby ta zależność miała pozwolić nam zdobyć taki fajny samochód to – warto pokazać żonie tę reklamę :)

 5. Sebastian004

  Jeep bez dachu… I człowiek po pracy albo w weekend ma szanse poczuć się wolny :))) Kiedyś będzie mnie stać na takie fajne autko…

 6. Lenkar

  A mnie stać. ale wolałbym i Jeepa i jedną z tych dziewczyn w aucie ;) W końcu piękne auta i piękne kobiety idą w parze. Wrangler jest najmniej awaryjnym Jeepem, więc polecam.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skittles – Skubnij Tęczy

Rozpoczynamy zupełnie nowy rozdział na muzykazreklam.com. Naszym okiem, to seria wpisów - recenzji, czyli będziemy wyrażali nasze zdanie o wszystkim,...

Zamknij