Jack Daniels – As American As

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama whiskey może pochodzić chyba tylko ze stanów, to tam, ten trunek jest tak popularny, u nas, ciągle mało koneserów tego typu trunków. Sama reklamie, również w stylu… nazwijmy to Hollywood.

Utwór z reklamy: Gary Clark Jr – Bright Lights

Ściągnij z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Red Bull – The World of Red Bull 2012

  Red Bull jej znany ze sponsorowania najbardziej ekstremalnych sportowców. Tym razem kolejna świetna reklama m. in. ze sportem zwanym Wing Suit, czyli po prostu zkakaniem z wysokich skał w specjalnym kombinezonie. Tutaj chyba dosłownie sprawdza się hasło marki „Red Bull doda Ci skrzydeł” :) W reklamie gra zespół M83, który to już pojawiał się u nas
 • Hertz – Journey On

  Nie wiem czemu, ale chyba coś w tym jest. Ta reklama kojarzy mi się z typowym American Dream, a to oznacza, że najprawdopodobniej porusza serca amerykanów, przynajmniej tych, którzy wyjechali do stanów chcąc spełnić słynny amerykański sen :) Muzyka z reklamy to: Colin Hay – Waiting for my real life to Begin Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • State Farm, czyli jak reklamować ubezpieczenia

  Przykład idzie zza granicy. Oto jak produkuje się miłe i sytuacyjne reklamy ubezpieczeń, bez zbędnego gadania, choć muzyka mogłaby być w nieco innym deseniu, szybsza, szczęśliwsza, nawet jeśli coś z lat ’80. Muzyka z reklamy: Gary Portnoy – Where Everybody Knows Your Name (Cheers) Utwór Where Everybody Knows Your Name (Cheers Theme) na iTunes Sama reklama: Oraz piosenka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Calzedonia – 25 lat

Z okazji 25-lecia urodzin marka Calzedonia reklamuje się w telewizji. Nie tylko w Polsce i niestety mimo, że Polskiej reklamy...

Zamknij