iPhone 4s z iCloud w Play

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama iPhone’a w której przy okazji przewijają się inne modele Apple (kiedy oglądałem ją pierwszy raz, byłem przekonany, że to ogólna reklama Apple, a takiej w Polsce jeszcze nie było. To dopiero byłaby nowość) jak iMac czy iPad. Ale nie, to reklama najnowszego modelu iPhone 4S.

Muzyka z reklamy jest bardzo podobna do tej z poprzednich reklam telefonu, tym razem utwór z reklamy to (jak możemy przeczytać tutaj): Andy Huckvale – Reach, niestety muzyka nie została jeszcze nigdzie opublikowana.

Reklama:

Poprzednie reklamy iPhone, które możecie obejrzeć u nas:
iPhone 4S T-mobile reklama

Podobne reklamy:
 • Apple iPhone 5 – zdjęcia

  Dawno już nie gościła u nas reklama produktu spod znaku nadgryzionego jabłka. Apple, bo o nim mowa wypuścił kolejną reklamę iPhone 5. Podobnie jak w poprzednich reklamach tak i tutaj głównym targetem są młodzi ludzie, ale sama reklama tyczy się wyłącznie fotografii wykonywanych aparatem. Podoba mi się za to ‚akcja’ w reklamie, którą stymuluje tak
 • iPhone 4S T-mobile reklama

  T-mobile reklamuje iPhone 4S w swojej ofercie. Najnowszy model iPhone’a ma jeszcze więcej, jeszcze lepszych rozwiązań, jak na przykład wysokiej rozdzielczości aparat fotograficzny i inne. No i sam design zasługuje na pochwałę… Ale przechodząc do reklamy… Muzyka z tej reklamy, to spokojny utwór: Keith Kenniff – Goldengrove Reklama: I muzyka z reklamy:
 • iPod Apple – Share the Fun

  Apple wypuszcza w świat dużo reklam, w Polsce niestety widzimy tylko reklamy iPhone, a szkoda :) Oto na przykład reklama iPoda ze stanów. Muzyka z tej reklamy to: Grouplove – Tongue Tied Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Shinedown – Bully

Nie wiem dlaczego to tutaj wrzucam, utwór mało reklamowy, ale sam moment zaczynający się od 50 sekundy jest po prostu...

Zamknij