iPad, nowy z wyświetlaczem Retina

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kolejna reklama Apple w Polsce. Od czasów wejścia kolejnych wersji iPhone, w telewizji pojawia się coraz więcej reklam Apple, z tą reklamą właściwie zawsze puszczana jest reklama nowego iPhone 4S.
Przy okazji myślę, że warto wspomnieć co tak bardzo innowacyjnego jest w nowym iPadzie i dlaczego firma z nadgryzionym jabłkiem tak mocno promuje wyświetlacze Retina w swoich nowych urządzeniach.

Otóż w technologii Retina chodzi głównie o rozdzielczość wyświetlacza, czyli ilość pikseli na danym obszarze. Rozdzielczość w najnowszym iPadzie jest aż o cztery razy większa, to duża różnica, która sprawia, że te samy obrazy, wyświetlane na starym i nowym urządzeniu różnią się od siebie ostrością. Dzięki większej ilości pikseli ten sam obraz wydaje się być ostrzejszy na nowym urządzeniu. Rozdzielczość wyświetlacza jest wieksza niż rozdzielczości standardowych telewizorów FullHD. Wszystko to było możliwe, dzięki zupełnie nowemu podejściu do wyświetlania kolorów – inżynierowie Apple umieścili piksele na innej płaszczyźnie niż ta, po której przesyłane są sygnały. Teraz już wiecie dlaczego Apple tak chwali swój wynalazek? :)

No i wracając już do reklamy. Muzyka w tle reklamy to spokojny utwór: Phildel – The Kiss

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • iPhone 4s z iCloud w Play

  Reklama iPhone’a w której przy okazji przewijają się inne modele Apple (kiedy oglądałem ją pierwszy raz, byłem przekonany, że to ogólna reklama Apple, a takiej w Polsce jeszcze nie było. To dopiero byłaby nowość) jak iMac czy iPad. Ale nie, to reklama najnowszego modelu iPhone 4S. Muzyka z reklamy jest bardzo podobna do tej z poprzednich
 • Mac Book Pro od Apple (2012)

  Kolejna reklama ultracienkiego i nowoczesnego Mac Book’a od Apple z wyświetlaczem Retina. Hasło reklamy to: „Innovation in Every Dimension”. Spot jest wykonany w ciekawy – znajomy dla reklam rodziny Apple – minimalistyczny sposób, z wykorzystaniem przyśpieszonego time lapse z widokiem na monitor. Niby nic wilkiego, a w połączeniu z czarnym tłem i muzyką jest całkiem ciekawie. Wracając
 • iPhone 4S T-mobile reklama

  T-mobile reklamuje iPhone 4S w swojej ofercie. Najnowszy model iPhone’a ma jeszcze więcej, jeszcze lepszych rozwiązań, jak na przykład wysokiej rozdzielczości aparat fotograficzny i inne. No i sam design zasługuje na pochwałę… Ale przechodząc do reklamy… Muzyka z tej reklamy, to spokojny utwór: Keith Kenniff – Goldengrove Reklama: I muzyka z reklamy:

3 Comments

 1. gosc

  Nie Regina tylko RETINA pajacu :)

  • admin

   Zauważyłem, że gdzie nie gdzie użyłem nazwy papieru toaletowego, co od razu zmieniłem, jak widać, przeoczyłem wyraz w najbardziej oryginalnym miejscu – w tytule. Bardzo bym Cię prosił o wyrażanie się w bardziej przyzwoity sposób. Innych w sieci darzę szacunkiem i tego samego wymagam od innych.

 2. gabi

  Pajac i tyle, zwłaszcza komentarzem to potwierdził ;D

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Orange – nielimitowane rozmowy i SMSy

Ciekawa, tekstowa reklama Orange. W telewizji jesteśmy oszałamiani aktorami czy wizualizacjami w reklamach, a tymczasem tutaj, Orange postawił na bardzo...

Zamknij