Intimissimi Be Italian.

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama Intimissimi i Muzyka Fergie w tle.

Reklama:

Fergie – Be Italian z filmu Nine

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Intimissimi – 2013

  Po bardzo już rozpoznawalnej reklamie „Be Italian” przyszła kolej na Blue Velvet. W 2013 rok Intimissimi wchodzi wraz z nową muzyką. W reklamie modelka przechadza się w ekskluzywnym apartamencie. Użyto tutaj ciekawego, również włoskiego klimatu muzycznego, w który ładnie wplecione zostały rozmiary miseczek, czyli – wybierz rozmiar dla siebie. Muzyka użyta w reklamie to: Blue Velvet
 • Intimissimi Wiosna 2012 – piosenka z reklamy

  Jest już nowa kolekcja bielizny Intimissimi – Wiosna 2012, którą to marka promuje w swoim spocie telewizyjnym. Modelką występującą w spocie, oraz jednocześnie twarzą kolekcji jest Tanya Mityushina. Muzyka użyta w reklamie to z kolei: Ferruccio Tagliavini – Voglio Vivere Così Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Oraz sama operowa, włoska piosenka w wykonaniu Ferruccio Tagliavini:
 • Muzyka z filmu Piraci z Karaibów

  Tym razem dla odmiany muzyka z filmu… Ta muzyka również zasługuje an uwagę, mimo, że nie jest z reklamy. Jednak i tak jest rozpoznawalna, bo użyta została w Piratach z Karaibów… Utwór został skomponowany na potrzeby filmu przez znanego kompozytora Hansa Zimmera… Posłuchaj:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Komputronik – jaka to piosenka?

Nowa reklama sklepu Komputronik.pl i muzyka w tle. Reklama: Co to za utwór? Goodwill & Hook 'N' Sling - Take...

Zamknij