Ikea – zabawkowy pokój

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

One room paradise – to tytuł nowej reklamy Ikea, której w Polsce jeszcze nie widzieliśmy. W reklamie lalki chodzą i ‚żyją’ w bajkowym pokoju/mieszkaniu, w którym na każdym kącie przedstawiane są produkty Ikea. Ciekawe rozwiązanie.

Utwór, który jest też tytułowy to: Elayna Boynton – One Room Paradise

Reklama:

Utwór:

Podobne reklamy:
 • Dodge Charger

  Ciekawa reklama Dodge-a. Charger jako auto przyszłości jak widać spisuje się całkiem dobrze. Cieszą dobre ujęcia i dobra muzyka. Niestety, nie może być to polska produkcja (oczywiście spot pochodzi ze Stanów), ale nie ma się co dziwić – Dodge-a w Europie już nie kupimy. Dobra reklama z muzyka: Anthony Hamilton & Elayna Boynton – Freedom Reklama: Muzyka:
 • IKEA Kuchnia – Kitchen Party

  W Polsce tej reklamy jeszcze nie miałem okazji widzieć, ale za granicą, reklama stała się bardzo popularna. Właśnie przez muzykę z niej użytą w szczególności. Pora abyście i wy mogli ją obejrzeć. Muzyka z reklamy Kuchni by IKEA to: Jona Lewie presents Man Like Me – You’ll Always Find Me In The Kitchen At Parties Reklama: Muzyka: A tutaj utwór
 • HTC Rezound – I’m on my way

  A czy tą reklame gdzieś widzieliście? HTC reklamuje się również w Polsce, ale czy tą reklamą, chyba jej jeszcze nie widziałem. Oto nowy model telefonu Rezound, i reklama w stylu rap/hip-hop. Utwór z reklamy to: MGK – Invincible Pobierz utwór z iTunes Reklama: I muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jeep Grand Cherokee 2014

Właściwie każda z ostatnich reklam Jeep-a ma wyjątkowy podkład muzyczny i mówiąc wyjątkowy mam na myśli jego uniwesalność, podoba się...

Zamknij