Ikea – Reklama nowy Katalog 2012

Ty Tu Urządzisz, czyli reklama nowego katalogu Ikea 2012.

Muzyka w tle to: Adam Drake – Bee OK

Podobne reklamy:
  • Ikea – zabawkowy pokój

    One room paradise – to tytuł nowej reklamy Ikea, której w Polsce jeszcze nie widzieliśmy. W reklamie lalki chodzą i ‚żyją’ w bajkowym pokoju/mieszkaniu, w którym na każdym kącie przedstawiane są produkty Ikea. Ciekawe rozwiązanie. Utwór, który jest też tytułowy to: Elayna Boynton – One Room Paradise Reklama: Utwór:
  • IKEA – Aż chce się wracać

    Od połowy listopada w telewizji możemy oglądać kampanię sieci sklepów IKEA. Kampania prowadzona jest pod hasłem: Tak tu wszystko urządziłaś, że aż chce się wracać! Nas najbardziej zainteresowały nie same meble, a muzyka użyta w tle reklamy. Niestety, informując za serwisem wirtualne media, została ona przygotowana na potrzeby spotu przez Adama „Burzę” Burzyńskiego. Reklama:
  • IKEA Kuchnia – Kitchen Party

    W Polsce tej reklamy jeszcze nie miałem okazji widzieć, ale za granicą, reklama stała się bardzo popularna. Właśnie przez muzykę z niej użytą w szczególności. Pora abyście i wy mogli ją obejrzeć. Muzyka z reklamy Kuchni by IKEA to: Jona Lewie presents Man Like Me – You’ll Always Find Me In The Kitchen At Parties Reklama: Muzyka: A tutaj utwór

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Radio Złote Przeboje z kabaretem Ani Mru Mru
Radio Złote Przeboje z kabaretem Ani Mru Mru

Radio Złote Przeboje reklamuje się... I to niebyle jakim kabaretem - Ani Mru Mru. Reklama: Muzyka w tle, to dość...

Zamknij