IKEA – Aż chce się wracać

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Od połowy listopada w telewizji możemy oglądać kampanię sieci sklepów IKEA. Kampania prowadzona jest pod hasłem: Tak tu wszystko urządziłaś, że aż chce się wracać!

Nas najbardziej zainteresowały nie same meble, a muzyka użyta w tle reklamy. Niestety, informując za serwisem wirtualne media, została ona przygotowana na potrzeby spotu przez Adama „Burzę” Burzyńskiego.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Polsat Wiosna 2012 spot promujący

  W śladzie za TVN, Polsat nie pozostaje z tyłu i również reklamuje swoją wiosenną ramówkę. Polsat jednak przybrał nieco inny kierunek autoprezentacji, muzyka na potrzeby spotu została przygotowana specjalnie na potrzeby produkcji. Muzykę skomponował Filip Kuncewicz, a wokalu udzielił Nick Sinckler. Spot:
 • Sizeer muzyka z reklamy 2013

  Nowa kampania Sizeer – sieci sklepów z obuwiem, nie przejdzie niezauważona. Z racji ciekawej dub stepowej muzyki na pewno będzie hitem przez najbliższy czas :). Na pewno ciekawi was muzyka użyta w spocie. Muzyka użyta w reklamie sklepu Sizeer.com to: Vincent Tone – Young and restless Co ciekawe, spot wyprodukowany został przez właściciela marki Sizeer, jedynie scenariusz to
 • Volvo V70 – znowu w trasie

  Nieco zapomniany model Volvo, V70 to kombi, które chyba już dawno nie było mocniej odświeżane, ani reklamowane. I tu następuje zmiana, w Holandii już się reklamuje. W dodatku z całkiem ciekawym utworem w tle. Niestety muzyka z reklamy została stworzona specjalnie na potrzeby spotu. Pozostaje nam tylko obejrzeć tą przyjemną produkcje:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Żywiec, polski apetyt na życie

Na środek jesieni 2012, Grupa Żywiec wprowadziła reklamę bardziej wizerunkową, choć przy okazji reklamy piwa, właściwie zawsze są to w...

Zamknij