Hyundai Santa Fe

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Może się to wydawać dziwne, ale ta reklama na YouTube zaliczyła ponad 11 mln wyświetleń, wszystko zaczyna się tłumaczyć kiedy dowiemy się, ze jest to reklama na rynek USA, gdzie mieszka 300 mln ludzi, niemniej jednak 11 mln to dużo, a nawet bardzo dużo.

W spocie użyto utworu: Quiet Riot – Bang Your Head (Metal Health)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Piccolo – Tam gdzie marzenia / reklama

  Hasło nowej reklamy to „tam gdzie marzenia. Muzyka z nowej reklamy napoju dla dzieci Piccolo to utwór z filmu Once o tytule Falling Slowly. W spocie został wykorzystany fragment utworu skomponowanego dla marki przez Filipa Kuncewicza. Piosenkę wykonuje Małgorzata Markiewicz. Ale niżej przedstawiamy wam bardzo podobne wykonanie tego utworu. Reklama: Muzyka z reklamy:
 • Fantasia – Dworzec

  It’s oh so quiet, czyli nowa reklama jogurtu Danone – Fantasia. Reklama została nagrana na dworcu w Tarnowie. Muzyka użyta w reklamie to natomiast: Björk – It’s Oh So Quiet Ściągnij z iTunes Oto reklama: i muzyka:
 • Eutelsat

  No proszę, reklama jak się okazuje jest już stara, a ja widzę ją po raz pierwszy. Mowa o spocie Eutelsat, czyli operatorze satelitarnym, dużej, francuskiej firmy, w której przedstawiona jest historia Łukasza, w wieku 9 i 35 lat. Muzyka w tle reklamy jest przyjemna, najprawdopodobniej nosi tytuł: Fabrice Smadja – A Mirror I Look Through, jednak

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Top Model zwiastun 2013

Ot niespodzianka. Parę dni temu w dziale 'muzyka do reklam' pojawił się zespół Foals. A dziś, oglądając TVN pojawił się...

Zamknij