Hummer H3

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W Polsce tego samochodu się nie reklamuje, bo po co? Po pierwsze jest drogi, po drugie jest drogi, a po trzecie jego utrzymanie też nie mało kosztuje. Tak więc na zakup takiego auta pozwalają sobie tylko Ci, których na to stać. Reklama staje się zbędna, kiedy auto i tak jest popularne. Myślę, że w innych krajach jest podobnie, stąd reklama bez spikera, sama muzyka.

Utwór z reklamy to: Matthew Dear – Don & Sherri

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Decathlon – podkoszulki Kipsta

  Reklama koszulek Kipsta, które pojawiły się w sklepach sportowych Decathlon, pojawiała się w telewizji już rok temu. W tym roku jednak kampania się powtarza. Promocja koszulek Kipsta jest podobnie jak przed rokiem reklamowana tym samym spotem. Niestety do tej pory nie udało mi się ustalić muzyki z reklamy, nigdzie w sieci również nie ma rozwiązania zagadki.
 • Motorola Droid RAZR Colors

  Pora wrócić do reklam telefonów, a ich nie brakuje. Pamiętacie jeszcze Motorole? Kiedyś jej telefony były dosyć popularne w Polsce, ostatnio jednak zero informacji o telefonach tej marki. Ale nie za granicą. Na innych kontynentach Motorola reklamuje się i to z ładną muzyką. Muzyka z reklamy: Hesta Prynn – Turn it Gold Reklama: Piosenka:
 • Audi A8 – Ucieczka z więzienia

  Bogate Audi A8 reklamuje się nie mniej bogato, choć w więzieniu, ale nie byle jakim… W reklamie występuje Kenny G i jego muzyką też jest przyobleczona reklama. Sam spot stał się popularny z powodu agresywnego zagrania wobec konkurencji, czyli Mercedesa :) Samochód sam w sobie jest oczywiście piękny, no i drogi. Muzyka z reklamy: Kenny G –

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kaiser – Znajdź Swoją rzecz

Zupełnie odlegle, bo ta reklama, nigdy w Polsce najprawdopodobniej się nie pojawi, ale przeglądając sieć natrafiłem na nią i nie...

Zamknij