Honda CR-V

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W Polsce ten segment aut jest reklamowany rzadko, za to za granicami, ludzie cenią sobie duże auta coraz bardziej (z resztą u nas widać podobny trend, tyle, że auta te są droższe niż za granicą).
Przedstawiamy ciekawą reklamę Hondy CR-V, z przyjemną muzyką.

Muzyka użyta w reklamie to: Mr. Little Jeans – Rescue Song

Reklama:

Muzyka z reklamy:

Podobne reklamy:
 • Honda Accord Crosstour – Boxes

  Całkiem ciekawy model Hondy, którego na Europejskich drogach nie zobaczymy. Jesteśmy przyzwyczajeni do klasycznego sedana Hondy Accord, a tutaj – Crosstour. W reklamie została użyta muzyka: Miriam Makeba – Pata Pata Reklama: Utwór:
 • Honda Odyssey – Święta 2012

  Wiele osób marzy o zwiedzeniu Nowego Jorku zimą, z resztą, ten motyw przewija się w wielu filmach, stąd wydaje się być to ciekawe. A jak wyglądają muzyczne, świąteczne reklamy w Stanach? Chociażby tak jak ta reklama Hondy Odyssey, typowo rodzinnego, amerykańskiego auta. Muzyka śpiewana przez ludzi w samochodzie to: Run-DMC – Christmas In Hollis Reklama: Muzyka:
 • MANGO wiosna 2012 – Kate Moss

  Nowa reklama ubrań MANGO z supermodelką Kate Moss, która jest teraz twarzą marki. Spot przyobleczony jest przyjemną, ciekawą muzyką. Nowa reklama emitowana jest pod nazwą „Spy Game”. Niestety, piosenka użyta w reklamie została napisana specjalnie na potrzeby kreacji telewizyjnej. Jak tylko w sieci dostępna będzie dłuższa wersja utworu, opublikujemy go tutaj. Reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Seal – Human Beings

Klimatyczna muzyka, nadająca się do reklamy, czyli Seal - Human Beings

Zamknij