Honda Accord Crosstour – Boxes

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Całkiem ciekawy model Hondy, którego na Europejskich drogach nie zobaczymy. Jesteśmy przyzwyczajeni do klasycznego sedana Hondy Accord, a tutaj – Crosstour.

W reklamie została użyta muzyka: Miriam Makeba – Pata Pata

Reklama:

Utwór:

Podobne reklamy:
 • VW Polo CityLine

  Volkswagen reklamuje tym razem model Polo. Mocnym akcentem w reklamie jest raport TUV 2013 według którego model VW Polo jest numerem 1 w raporcie bezawaryjności. Sama muzyka w reklamie nie jest zbyt szczególnie piękna, ale gdyby ktoś z was jej szukał – zaniechajcie tego. Muzyka do reklamy została wykonana na potrzeby reklamy. Reklama:
 • C&A – Inspired by Spring & Life

  Reklama sklepów C&A z wiosenną kolekcją. W reklamie został wykorzystany całkiem ciekawy motyw ‚chodzącej’ wystawy. W reklamie użyty został utwór: Lissie – Bright Side Reklama: Muzyka:
 • Jaguar F-TYPE – Twój ruch

  Reklama trzyma w napięciu, tak na prawdę do końca nie możemy dojrzeć całej sylwetki samochodu w pełnej okazałości, a jest co oglądać, Nowy F-type wygląda pięknie i luksusowo. Ciekawe kiedy zobaczymy go na polskich drogach. A panią Lenę, która podłożyła muzykę do reklamy powinniście już znać z innych utworów, tym razem jest to: Lana Del Rey

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kinder Pingui – po szkole (2012)

Nowa reklama batoników dla dzieci Kinder Pingui z dość ciekawym utworem w tle. Nie wiem jaki to gatunek, ale przykuł...

Zamknij