H&M z Marni – 2012

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Sezon wiosenny w pełni, tak więc pora pomyśleć o lecie :). H&M nie czeka i już reklamuje nową kolorową kolekcję stworzoną we współpracy z Marni.

Muzyka użyta w reklamie to: Avalon – Brian Ferry

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Oreo ciasteczka

  To tylko u nas ciasteczka Oreo reklamują się tą niektórych irytującą reklamą (choć trzeba przyznać, że przez to właśnie zapadającą w pamięć), w której słyszymy „Oreo, oreo”… W sieci pojawiają się też inne, imho ciekawsze reklamy jak ta niżej. Muzyka z reklamy: Brian Ferry – You do Something to Me Reklama: Muzyka:
 • Dekoral – kreacje dla twojego wnętrza

  Po Dulux’ie, pora na konkurencję, która nigdy nie śpi i też się reklamuje. Dekoral reklamuje się w bardzo dobrym stylu z nutą bardzo podobną do tej od Vanessy Mae: Vanessy Mae – Storm Oto jak mogą brzmieć utwory klasyczne w reklamie… Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Reserved Jesień-Zima 2012

  Reserved reklamuje swoją nową kolekcję na jesień-zimę 2012. Na razie tylko w sieci, ale może już niedługo spot pojawi się te w telewizji. Muzyka z reklamy to: Timber Timbre – Demon Host Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Corona – znajdź swoją plażę

Corona, to piwo dostępne również w Polsce, jednak jak widać tutaj jeszcze marka nie postanowiła się reklamować, a reklamę ma...

Zamknij