H&M – slipki, czyli Bodywear by David Beckham

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama H&M promującą kolekcje bodywear by David Beckach z tą też znaną osobistością w roli głównej. Znany piłkarz (teraz już chyba bardziej celebryta) swoim nazwiskiem pozwolił H&M oblec nową kolekcję bielizny dla mężczyzn.

W reklamie pojawia się stary utwór. Muzyka z reklamy to: Animals! – Please Don’t let me be Misunderstood
Pobierz z iTunes
Utwór w oryginale śpiewa Nina Simone

Reklama:

Muzyka:

A mp3-ka tutaj:

Oryginał muzyki w wykonaniu Niny Simone.

W sieci są również dłuższe wersje reklamy z Beckhamem.

Podobne reklamy:
 • YES – biżuteria

  Reklama biżuterii YES, z okazji 30-lecia firmy. Piosenka z reklamy YES to stary utwór w wykonaniu Jackie DeShannon – What The World Needs Now Is Love. Później przebój śpiewało jeszcze wielu wykonawców, ale to jest najbliższe muzyce z reklamy. Reklama: Muzyka:
 • Decathlon – podkoszulki Kipsta

  Reklama koszulek Kipsta, które pojawiły się w sklepach sportowych Decathlon, pojawiała się w telewizji już rok temu. W tym roku jednak kampania się powtarza. Promocja koszulek Kipsta jest podobnie jak przed rokiem reklamowana tym samym spotem. Niestety do tej pory nie udało mi się ustalić muzyki z reklamy, nigdzie w sieci również nie ma rozwiązania zagadki.
 • BMW Radość z Jazdy 2012

  Nowa reklama BMW, tym razem nie ma tutaj mowy o żadnym z modeli, a jest to reklama samej marki. Kampania promocyjna podobna do tych Audi i Chevroleta, które niedawno również u nas się pojawiały. W reklamie użyto, po raz kolejny, muzyki, która pojawiła się już wcześniej u nas, w dziale muzyka do reklam. Mowa o Sail- Awolnation Pobierz

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Heineken – Randka

Nowa reklama Heinekena już w telewizji! Tym razem motywem przewodnim jest randka, a właściwie tytuł reklamy to Super randka -...

Zamknij