Hertz – Journey On

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nie wiem czemu, ale chyba coś w tym jest. Ta reklama kojarzy mi się z typowym American Dream, a to oznacza, że najprawdopodobniej porusza serca amerykanów, przynajmniej tych, którzy wyjechali do stanów chcąc spełnić słynny amerykański sen :)

Muzyka z reklamy to: Colin Hay – Waiting for my real life to Begin

Ściągnij utwór z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • TVN Ramówka Wiosna 2012

  Kolejny spot TVN i kolejna muzyka, która jest po prostu ‚prze’przyjemna :). Tym razem w reklamie promującej nowe odcinki programów TVN takich jak: Szymon na żywo, Kuba Wojewódzki, X Factor, Milion w Minutę (pierwszy milioner?;), Przepis na życie, Kuchenne Rewolucje, Prawo Agaty, You Can Dance, które pojawią się wiosną na antenie, użytko lekkiego przeboju. Muzyka z
 • Jack Daniels – As American As

  Reklama whiskey może pochodzić chyba tylko ze stanów, to tam, ten trunek jest tak popularny, u nas, ciągle mało koneserów tego typu trunków. Sama reklamie, również w stylu… nazwijmy to Hollywood. Utwór z reklamy: Gary Clark Jr – Bright Lights Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Burger King – Dzień Barbecue

  Fast foody potrafią się reklamować. Bo jak inaczej namówić klientów do zjedzenia właśnie w tej, konkretnej restauracji? Ostatnio pojawiła się u nas reklama McDonalds, a tak sielankowo reklamuje się Burger King… Muzyka użyta w reklamie to: Dire Straits – Walk Of Life Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Umieszczanie filmu na innych stronach zostało zabronione. Link do reklamy Piosenka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bacardi – 150 rocznica

Nieco retro, jak to zwykle bywa w reklamach Bacardi. Czyli skoczna trąbka. Muzyka z reklamy to: Parov Stelar - Chambermaid...

Zamknij