Heineken Open’er 2012 zapowiedź

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

A to muzyczna zapowiedź imprezy, która od 4 lipca zatrzęsie fanami muzyki :). Heineken Open’er Festival 2012. Tym razem na Youtube pojawiła się dłuższa zapowiedź.

Muzyka z reklamy i zapowiedzi to: Gooral – Nadzieje Sieje

Reklama/Zapowiedź:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Orange Open

  Reklam Orange w telewizji, jakby przeprowadzić badanie, byłoby chyba najwięcej ze wszystkich marek, oczywiście zaraz za nim uplasowaliby się pozostali operatorzy, tak już jest, że reklam telekomunikacyjnych jest najwięcej… Tym razem reklama usługi Orange Open, czyli korzyści wynikające z połączenia Telekomunikacji Polskiej z marką Orange. Muzyka użyta w reklamie Orange Open to: Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • TVN Saga Zmierzch – Księżyc w Nowiu

  Nowa część Sagi Zmierz w TVN reklamuje się kolejnym świetnym utworem. Muzyczne zapowiedzi w TVN to już tradycja. I znowu jest co słuchać :) Muzyka z powiedzi to: Niki & The Dove – DJ, Ease My Mind Zapowiedź (niestety tej z TVNu nie mamy, ale jest inna): A muzyka z zapowiedzi TVN to ten utwór:
 • Coke Live Music Festival 2013

  Spot promujący Coke Live Music Festival pojawił się w blokach reklamowych całkiem niedawno. Jak przystało na festiwal muzyki, w reklamie również przewija się muzyką. Piosenka użyta w reklamie to: Biffy Clyro – Biblical Reklama: Muzyka:

One Comment

 1. Malagwena

  Wg mojej opini pipełniono tutaj błąd … Piosenka nosi nazwe „W moim ogródecku” ^^

  Have a good time :)

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ford Explorer

Jonsi to artysta nietuzinkowy. W swoich teledyskach zawsze wygląda oryginalnie, ma się wrażenie, że swoim ubiorem i wyglądem nawiązuje do...

Zamknij